Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Plánujete pobyt v kúpeľoch? Máme pre vás zľavy

Či už chcete zlepšiť svoje zdravie alebo si len dopriať relax, pobyt v kúpeľoch si nemusíte uhrádzať v plnej výške sami. V rámci podpory kúpeľníctva na Slovensku sme pre vás dohodli zaujímavé zľavy, ktoré vám ušetria peniaze.

„Žiadna iná zdravotná poisťovňa vám neponúkne zľavy vo väčšom počte kúpeľných zariadení ako Union zdravotná poisťovňa. Pevne veríme, že sa nám ich touto spoluprácou podarí spropagovať ako dôležitých poskytovateľov služieb s výraznými benefitmi pre zdravie všetkých vekových skupín,“ vysvetľuje Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Union zdravotnej poisťovni. Dodáva, že zľavy sa vzťahujú na rôzne poplatky – lacnejší môžete mať celý pobyt a to aj o desať až pätnásť percent, ušetríte na vstupoch do wellness, bazénov, na procedúrach, či vstupnom na spoločenské podujatia.

Kde si môžete uplatniť zľavu?

Kompletný prehľad zliav v slovenských kúpeľoch nájdete tu.

Ako si uplatníte zľavu?

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.