Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Plánujete pobyt v kúpeľoch? Máme pre vás zľavy

Či už chcete zlepšiť svoje zdravie alebo si len dopriať relax, pobyt v kúpeľoch si nemusíte uhrádzať v plnej výške sami. V rámci podpory kúpeľníctva na Slovensku sme pre vás dohodli zaujímavé zľavy, ktoré vám ušetria peniaze.

„Žiadna iná zdravotná poisťovňa vám neponúkne zľavy vo väčšom počte kúpeľných zariadení ako Union zdravotná poisťovňa. Pevne veríme, že sa nám ich touto spoluprácou podarí spropagovať ako dôležitých poskytovateľov služieb s výraznými benefitmi pre zdravie všetkých vekových skupín,“ vysvetľuje Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Union zdravotnej poisťovni. Dodáva, že zľavy sa vzťahujú na rôzne poplatky – lacnejší môžete mať celý pobyt a to aj o desať až pätnásť percent, ušetríte na vstupoch do wellness, bazénov, na procedúrach, či vstupnom na spoločenské podujatia.

Kde si môžem uplatniť zľavu?

Bardejovské kúpele
Kúpele Dudince
KB SPA Brusno
Kúpele Trenčianske Teplice
Kúpele Piešťany
Kúpele Piešťany a Smrdáky
Kúpele Lučivná
Kúpele Lúčky
Kúpele Nimnica
Kúpele Nový Smokovec
Kúpele Vyšné Ružbachy
Kúpele Červený Kláštor
Sanatórium Tatranská Kotlina
Špecializovaný liečebný ústav Marína, Kováčová
Kúpele Sliač
Kúpele Kováčová
Sanatórium Dr. Guhra, Tatranská Polianka

Ako si uplatníte zľavu?
• Preukázaním sa preukazom poistenca.
• Zľavu je nutné si uplatniť hneď pri rezervácii pobytu, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne alebo spätne.
• Zľava sa nesčítava ani nekombinuje s inými zľavami ani s akciovými ponukami.
• Zľava sa vzťahuje výhradne na klienta – poistenca Union zdravotnej poisťovne, t.j. nie automaticky na celú objednávku, resp. osoby, ktoré prídu s ním na pobyt a nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne.
Kompletný prehľad zliav nájdete tu.

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Tieto články by ťa mohli zaujímať
Tieto články
by ťa mohli zaujímať
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.