Zdieľať

Zdravý biznis #3: Efektívny čas

ZB_3_Efektívny čas
Vypočujte si 3. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme téme, ako kvalitne a efektívne prežívať čas.
ZB_3_Efektívny čas

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Hovorí sa, že najbohatším človekom je ten, ktorý má dostatok času. To však neznamená, že niekto má času viac, ale rozdielne ho využíva. Vedieť efektívne využívať čas, rozhodnúť sa čo urobiť a čo nie je dôležitá schopnosť manažéra i každého z nás a nielen na pracovisku. 

Je dôležité vedieť čas hlboko a efektívne prežiť, dokázať sa sústrediť na prácu ale aj dopriať si čas na oddych a mať dostatok voľného času, v ktorom sa venujeme aktivitám potrebných na regeneráciu.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Ako si správne nastaviť priority, dosiahnuť úspech a mať viac času pre seba, nám prezradí oficiálny ICF mentor koučov a taktiež profesionálny kouč, Mgr. Dalibor Bednařik, PCC.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 3. dielu podcastu Zdravý biznis o tom, ako efektívne prežívať čas, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.