Zdieľať

Zdravé reči #3: Zdravý životný štýl na tanieri

Zdrave reci_3
Vypočujte si 3. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete sa napríklad ktorým potravinám sa vyhýbať a ktoré sú skutočné zdravé alebo aké jedlo by malo byť zastúpené v našom dennom jedálničku.
Zdrave reci_3

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

V 3. diele nášho podcastu Zdravé reči sa dozviete všetko o zdravej výžive. 

Ktorým potravinám sa vyhýbať a ktoré potraviny sú skutočné zdravé? Aké jedlo by malo byť zastúpené v našom dennom jedálničku.

O tom ako sa vyznať v množstve informácií o zdravom životnom štýle na tanieri sme sa rozprávali s výživovou poradkyňou Ing. Dianou Majerovou. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 3. dielu podcastu Zdravé rečí o zdravom životnom štýle na tanieri  kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť
Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Tieto články by ťa mohli zaujímať

Tieto články
by ťa mohli zaujímať

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.