Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #16: Kŕčové žily a varixy

Zdrave reci_16
Vypočujte si 16. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému kŕčové žily a varixy. Vypočujte si, aké sú príznaky kŕčových žíl a faktory ich vzniku alebo aká je najvhodnejšia liečba kŕčových žíl a akým spôsobom sa odstraňujú. Na tému problematiky kŕčových žíl sme sa rozprávali s angiológom Davidom Ručkom.
Zdrave reci_16

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Kŕčové žily alebo varixy. Aké sú príznaky kŕčových žíl a faktory ich vzniku? Genetika, nadváha alebo sedavý spôsob života hrajú dôležitú úlohu pri ich tvorbe. Ženy zároveň trpia kŕčovými žilami o dosť častejšie ako muži. Aká je najvhodnejšia liečba kŕčových žíl a akým spôsobom sa odstraňujú?

Na tému problematiky kŕčových žíl sme sa rozprávali s angiológom Davidom Ručkom.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 16. dielu podcastu Zdravé rečí o kŕčových žilách a varixoch, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.