Atoms/icons/24/grey/info-24

Vážení partneri, dňa 6. decembra 2023 budú niektoré naše IT systémy nedostupné približne od 18:00 do 18:30 h. V prípade, že budete mať problém s dostupnosťou našich služieb aj po tomto čase, kontaktujte, prosím, vašich partnerov u nás.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #129: Fajčenie

ZR_129 - Fajčenie
Vypočujte si 129. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme téme, ako prestať fajčiť.
ZR_129 - Fajčenie

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Prestať fajčiť je veľká výzva a človek k tomu potrebuje naozaj silnú motiváciu. Najčastejšou motiváciou je zlepšenie zdravotného stavu. V dôsledku fajčenia vzniká až osemdesiatpäť percent nádorových ochorení pľúc (alebo aj pľúcnych karcinómov). Závislosť na fajčení okrem toho máva negatívny vplyv aj na financie či sociálne vzťahy.

Motivujte sa s nami a prestaňte fajčiť. Prinášame užitočné rady ako na to. Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Hosťom podcastu Zdravé reči je interný lekár MUDr. Vladislav Abaffy zo SZC Hippokrates.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 129. dielu podcastu Zdravé reči o tom, ako prestať fajčiť, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová