Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Vyhlásenie Union zdravotnej poisťovne k situácii v Žilinskej fakultnej nemocnici

Vyhlásenie Union zdravotnej poisťovne k situácii v Žilinskej fakultnej nemocnici

Bratislava, 7.december 2012 – Union zdravotná poisťovňa, a. s., odporúča poistencom, ktorí mali plánovanú zdravotnú starostlivosť v Žilinskej fakultnej nemocnici, aby sa v prípade potreby obrátili na príslušné kontaktné miesta alebo na Zákaznícke centrum Union zdravotnej poisťovne.

Zamestnanci zdravotnej poisťovne Union, a. s., sú informovaní o situácii v Žilinskej fakultnej nemocnici a v prípade potreby poskytnú poistencom potrebné informácie ohľadom ďalšieho postupu poskytnutia zdravotnej starostlivosti v najbližšom zdravotníckom zariadení. Každý prípad bude riešený individuálne a poistenci budú následne kontaktovaní zamestnancami zdravotnej poisťovne Union, a. s.  Poistenci sa môžu informovať na zvýhodnenom čísle zákazníckej linky 0850 003 333.


Informácie pre médiá:

 

Judita Smatanová, špecialistka externej komunikácie a hovorkyňa
Tel:                             +421 2 2081 5414
Mobil:                          +421 (0)903 780 756
e-mail:                        judita.smatanova@union.sk

 Logo Achmea

 

Achmea je najväčšia zdravotná poisťovňa v Holandsku a poskytuje služby viac ako 5,2 miliónom zákazníkov. Achmea nie je kótovaná na žiadnej burze, má silné korene v princípoch poistnej vzájomnosti a je najväčšou poisťovňou tohto typu v Európe. Achmea vždy preferovala dlhodobú kontinuitu a služby svojim zákazníkom nad krátkodobým vyberaním zisku. Achmea je zároveň odhodlaná rozširovať svoje medzinárodné aktivity. V Holandsku je Achmea široko uznávaná pre vysokú efektívnosť, ktorou vykonáva zdravotné poistenie. Zamestnáva viac ako 22 000 zamestnancov v 8 krajinách Európy. Achmea má silné postavenie na domácou trhu v Holandsku, ako aj v Grécku, Turecku, Rusku, Slovensku, Írsku, Rumunsku a Bulharsku. Sídlo spoločnosti Achmea je v holandskom meste Zeist.

 

Union zdravotná poisťovňa

Logo Union poisťovňa, a.s.

Union zdravotná poisťovňa, a. s,. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Union ZP pôsobí na slovenskom trhu verejného zdravotného pôsobenia od roku 2006 a v súčasnosti poskytuje svoje služby takmer 409 000 klientom. Union zdravotná poisťovňa od svojho vzniku získala štyrikrát po sebe prvé miesto v súťaži „Zlatá minca“ v kategórii zdravotného poistenia za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby pre klientov. Union ZP v minulom roku na zdravotnú starostlivosť vynaložila 145 mil. €.

Marian Kadanka

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.