Zdieľať

Už 1.2.2018 otvárame novú pobočku v Polus City Center

Nová pobočka v Polus City Center v Bratislave bude mať rozšírené otváracie hodiny aj cez víkend. Pobočka bude slúžiť pre poistencov Union zdravotnej poisťovne, aj pre klientov Union poisťovne.

Úplne nová pobočka v obchodnom centre Polus City Center v Bratislave s rozšírenými otváracími hodinami aj cez víkend – to je novinka, s ktorou sme prišli ako jediná zdravotná poisťovňa na Slovensku. „Chceli sme sa priblížiť našim zaneprázdneným klientom tak, aby si záležitosti spojené či už so zdravotným alebo s komerčným poistením mohli vybaviť pohodlne aj večer po práci alebo vo voľnom čase cez víkend,“ Vysvetľuje Michal Špaňár, generálny riaditeľ poisťovní Union.

 

Rarita v zdravotnom poistení na Slovensku

Pobočka s takouto pracovnou dobou je pritom na Slovensku raritou a mohla by predstavovať prvú lastovičku v manažmente zdravotného poistenia. Pobočka je prevedená v urbanistickom štýle – zaujímavá je napríklad časť stropu bez podhľadu, čo jej dodáva moderný ráz. „Rozšírili sme čakaciu zónu, aby bol komfort návštevníkov vyšší a novinkou bude aj vyvolávací systém,“ pokračuje M. Špaňár.

Spoločné miesto pre klientov Unionu

Miesto bude spoločné pre klientov zdravotnej i komerčnej poisťovne Union, a tak tu klienti vybavia všetko od nového preukazu poistenca, ročného zúčtovania či nahlásenia poistnej udalosti. Budú tu môcť uzatvoriť napr. poistenie domácnosti alebo auta, ale tiež požiadať o monitor dychu pre bábätko na pol roka zadarmo.

Otváracie hodiny

PO-PI: od 10:00 do 20:00 hod

SO-NE: od 10:00 do 19:00 hod

 

  

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.