Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne

Union aplikácia od zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať k potrebným informáciám o zdraví a zdravotnom poistení
Mobilna aplikacia
Mobilna aplikacia

Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciám týkajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia. 

Vďaka mobilnej aplikácie si do nej pridáte dieťa či zobrazíte preukaz poistenca. Okrem toho máte vždy poruke váš prehľad diagnóz, zdravotných výkonov, predpísaných receptov a detailné informácie o liekoch, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody pre poistencov, ktoré ponúkame. A to nie je zďaleka všetko.

Aplikáciu v obmedzenom rozsahu môžu využívať aj osoby, ktoré nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne. Je dostupná pre operačné systémy Android,  iOS a Huawei

Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne ponúka niekoľko funkcií

Benefity

Požiadajte si o príspevky Vďaka mobilnej aplikácii môžete podať žiadosť o príspevok priamo v mobile. Stačí ak vyplníte potrebné údaje, pripojíte potrebné doklady a žiadosť máte úspešne podanú.

Pridanie dieťaťa

Pridajte si do aplikácie veľmi jednoducho vaše dieťa a majte tak všetky potrebné informácie o jeho zdraví poruke.

Komerčné poistenie

Ku komerčnému poisteniu od Union poisťovne sa dostanete rýchlo cez našu mobilnú aplikáciu. Následne máte možnosť si jednoducho poistiť majetok či auto, alebo uzavrieť cestovné poistenie.

Recepty

Aplikácia ponúka prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. V aplikácii nájdete aj čiarový kód receptu, na základe ktorého si môžete vyzdvihnúť vaše predpísané recepty.

Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vďaka tejto funkcionalite si môžete jednoducho vyhľadať lekára, lekáreň, či iných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica a pod.).  V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním alebo využitím filtrov.

Detail liekov

Vďaka mobilnej aplikácii jednoducho zistíte potrebné informácie o vašich predpísaných liekoch. V každom recepte máte k dispozícii prehľad, v ktorom sa nachádzajú informácie o danom lieku, jeho výrobcovi, viazanosti a tiež kompletné informácie o lieku zo stránky adc.sk.

Zmena kontaktných údajov

Zmeňte si korešpondenčnú adresu dokážete vďaka mobilnej aplikácii pohodlne v mobile. V časti Konto stačí zadať adresu, na ktorú chcete mať doručovanú korešpondenciu.

Upraviť tiež môžete svoje telefónne číslo, e-mailovú adresu a IBAN bankové spojenie.


Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.


Zľavy a benefity

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa pre lepšiu zdravotnú starostlivosť ponúka svojim poistencom. V prehľadom zozname nájdete aktuálne informácie pre poistencov, informácie o tom, koľko môžete ušetriť, ako o výhody požiadať, kto má na výhody nárok a kde si ich môžete uplatniť.


Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112 alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, či políciu.

Doplatky za lieky pre deti už aj v mobilnej aplikácii

Podať žiadosť o vyplatenie doplatkov za lieky pre deti môžete aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Stačí byť prihlásený v konte dieťaťa a mať aktivované doplatky za lieky pre dieťa. Aktiváciu je tiež možné vykonať prostredníctvom aplikácie. Funkcionalita ponúka aj prehľad všetkých doplatkov vrátane ich stavov, a teda či už boli vyplatené, alebo ešte len čakajú na vyplatenie.

Overenie dostupnosti lieku v lekárni

Aplikácia ponúka možnosť overiť si dostupnosť konkrétneho lieku v preferovanej sieti lekární. Kliknutím na sieť lekárne budete presmerovaní na web stránku, kde si zadaním názvu lieku, alebo vášho rodného čísla overíte jeho dostupnosť v lekárňach.

Pripravujeme…

Pripravujeme pre vás ďalšie nové rozšírenia a vylepšenia.

Rezervácia lieku v lekárni

Funkcionalita vám umožní zistiť dostupnosť vami uvedeného lieku v požadovanom množstve v partnerských sieťach lekární. 

Pripravujeme aj možnosť rezervácie predpísaného eReceptu vo vami vybranej partnerskej lekárni, aby ste mali istotu, že daný liek je v tejto lekárni dostupný pre vyzdvihnutie.Ohodnoťte našu mobilnú aplikáciu

Aplikáciu môžete ohodnotiť aj v jednotlivých obchodoch podľa operačného systému vášho zariadenia:

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.