Zdieľať

Union opäť bodoval v súťaži Zlatá minca

V aktuálnom ročníku súťaže finančných produktov Zlatá minca 2012 bodovalo krátkodobé cestovné poistenie a zdravotné poistenie.

V utorok 23.10.2012 boli v Bratislave vyhlásené výsledky súťaže finančných produktov Zlatá minca 2012. Odborná porota, zložená zo zástupcov médií a finančných sprostredkovateľov, tento rok ocenila Union hneď v dvoch prestížnych kategóriách.

Komerčná Union poisťovňa, a.s., obhájila prvenstvo z predchádzajúceho ročníka súťaže, keď online krátkodobé cestovné poistenie získalo 1. miesto v kategórii Cestovné poistenie.

Union zdravotná poisťovňa, a.s., uspela v kategórii Zdravotné poistenie. Po prvenstvách v rokoch 2007, 2008, 2009, 2010 a druhom mieste v minulom roku obsadila v aktuálnom ročníku znova najvyššiu priečku.

Ocenenia v tejto súťaži nás tešia. Zároveň sú pre nás záväzkom, aby sme svojim klientom aj v budúcnosti naďalej prinášali kvalitné a spoľahlivé poistenie.            

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.