Zdieľať

Union opäť bodoval v súťaži Zlatá minca

V aktuálnom ročníku súťaže finančných produktov Zlatá minca 2012 bodovalo krátkodobé cestovné poistenie a zdravotné poistenie.

V utorok 23.10.2012 boli v Bratislave vyhlásené výsledky súťaže finančných produktov Zlatá minca 2012. Odborná porota, zložená zo zástupcov médií a finančných sprostredkovateľov, tento rok ocenila Union hneď v dvoch prestížnych kategóriách.

Komerčná Union poisťovňa, a.s., obhájila prvenstvo z predchádzajúceho ročníka súťaže, keď online krátkodobé cestovné poistenie získalo 1. miesto v kategórii Cestovné poistenie.

Union zdravotná poisťovňa, a.s., uspela v kategórii Zdravotné poistenie. Po prvenstvách v rokoch 2007, 2008, 2009, 2010 a druhom mieste v minulom roku obsadila v aktuálnom ročníku znova najvyššiu priečku.

Ocenenia v tejto súťaži nás tešia. Zároveň sú pre nás záväzkom, aby sme svojim klientom aj v budúcnosti naďalej prinášali kvalitné a spoľahlivé poistenie.            

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.