Zdieľať

Dostali sme ocenenie Zlatá minca 2023

ocenenie Zlatá minca 2023
Ako prví sme zaviedli cestovné poistenie cez SMS a za naše služby stále získavame prestížne ocenenia.
ocenenie Zlatá minca 2023

Dovolenková sezóna sa skončila, my však naďalej pomáhame rozširovať povedomie o dôležitosti cestovného poistenia, ktoré môže klientele ochrániť zdravie aj peňaženku.

Union poisťovňu poznajú Slovenky a Slováci najmä vďaka kvalitným produktom cestovného poistenia, ktoré holandská poisťovacia spoločnosť kontinuálne vylepšuje.

„V Unione kladieme dôraz na vysokú kvalitu služieb klientom a inovatívne riešenia. Do každej sezóny ponúkame vylepšený produkt cestovného poistenia. Boli sme napríklad prvou poisťovňou, ktorá priniesla možnosť poistenia prostredníctvom jednoduchej SMS správy, boli sme tiež prvou poisťovňou, ktorá v čase covid-19 priniesla pandemické krytie,“ vysvetľuje riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma. Do jeho rúk poputovali aj dve ocenenia tohtoročnej súťaže Zlatá minca 2023.

Zlatá minca je nezávislá súťaž finančných produktov, kde v jednotlivých kategóriách rozhoduje odborná verejnosť z oblasti ekonómie a financií, reprezentanti vzdelávacích inštitúcií aj profesijných asociácií či zástupcovia finančných sprostredkovateľov a poistní matematici a matematičky.

Odovzdávanie cien sa konalo 24. októbra v Bratislave a získali sme v kategóriách cestovné poistenie a zdravotné poistenie druhé miesto.

„V zdravotnej poisťovni kladieme veľký dôraz na prevenciu, aj v Union poisťovni sa snažíme nepríjemným udalostiam predchádzať. Od našej klientely získavame užitočnú spätnú väzbu. Často sa stretávame s tým, že sa pri dovolenkách spoľahne na Európsky preukaz zdravotného poistenia, ten však nekryje ošetrenie v súkromných zdravotných strediskách, nepokrýva ani bežné doplatky podľa miestnych podmienok. Za zmienku stojí aj možnosť dojednania storna, o jeho opodstatnenosti sme sa presvedčili aj nedávno u klientok a klientov, ktorí plánovali cestovať do Izraela,“ sumarizuje hovorkyňa Kristína Baluchová.

„Bližšie informácie o možnostiach cestovného poistenia môžu záujemcovia nájsť priamo na stránkach Unionu, v prípade potreby sa môžu samozrejme obrátiť aj na naše zákaznícke centrum.“

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.