Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Vlastníte nehnuteľnosť? Uzatvorte si poistenie majetku

pár v novom bývaní
Každý majiteľ nehnuteľnosti by mal myslieť na jej adekvátne poistenie. Nie je to zbytočný výdavok, ale investícia, ktorá sa vám mnohonásobne vráti v prípade nečakaných udalostí. Uzatvorenie poistky cez náš online formulár je otázkou niekoľkých minút a navyše získate výhodnú zľavu.
pár v novom bývaní
V článku si prečítate:

Článok bol prvýkrát publikovaný 18. mája 2016 a aktualizovaný 6. júna 2024.

Domov je pre nás jednou z najdôležitejších vecí v živote. Aj preto je príjemné, ak môžeme každý večer zaspávať s vedomím, že náš dom je chránený a v prípade akejkoľvek nepríjemnej udalosti oň bude postarané. Presne pre tento účel je tu naše poistenie nehnuteľnosti, ktoré efektívne ochráni váš byt, či dom pred živelnou pohromou, vytopením, ale aj vandalizmom, zadymením a ďalším nepríjemnými udalosťami.

Komplexné poistenie majetku by mal mať každý

Či už ste čerstvým majiteľom nehnuteľnosti, alebo bývate vo svojom už dlhšie, určite ste si vedomí, akou obrovskou investíciou je vlastné bývanie. Platí to aj pri prípadných opravách škôd na majetku. Všetci sme to už v správach videli a je isté, že to uvidíme opäť.

Vďaka klimatickým zmenám sú záplavy na Slovensku stále častejším javom. Nešťastné tváre postihnutých nám stále znova a znova pripomínajú, že chrániť si vlastný domov by malo byť prioritou všetkých.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Sami si môžete zvoliť rozsah poistenia

Kvalitné poistenie majetku vám pomôže pri náprave škôd a tiež dokáže pomôcť s preplácaním náhradného ubytovania. Jednoducho vás chráni vo chvíľach, keď sa svet zdanlivo zrúti a vy nemáte silu ani prostriedky čokoľvek riešiť.

Samozrejme, poistenie majetku vás nechráni len v prípade záplav alebo požiaru. Je len na vašom rozhodnutí, aký rozsah poistenia si vyberiete. Môže byť rozšírené o poistenie proti vandalizmu, škode spôsobenej voľne žijúcimi zvieratami, proti rozbitiu skla, zadymeniu alebo škodám na vodovodnom potrubí a vytečenej vode.

Nezabudnite na mimoriadne užitočné pripoistenie

Poistenie si môžete rozšíriť o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú tretím osobám alebo o stratu nájomného po poistnej udalosti.To využijete napríklad, ak škridla z vašej strechy padne na susedove auto. Susedské vzťahy síce asi trochu utrpia, ale promptné riešenie vďaka kvalitnému poisteniu určite nebude na škodu. Toto pripoistenie sa vzťahuje aj na domácich miláčkov a nájomníkov. 

Uzatvorte si poistenie majetku online, lacnejšie a rýchlo

Máte nehnuteľnosť a práve ste si uvedomili, že poistenie majetku je dobrý nápad? Na jeho uzatvorenie potrebujete len pár minút. Presne toľko vám bude trvať vyplnenie jednoduchého online formulára. Navyše, pri online poistení nie je potrebná žiadna obhliadka a získate príjemnú zľavu. Tak neváhajte, váš majetok si tiež zaslúži byť chránený.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.