Atoms/icons/24/grey/info-24
Sem môžeme umiestniť dôležitú informáciu pre našich klientov – napr. odstávky webu, služieb a podobne.
Union
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácii.

Zdieľať

Poisťovňa Union nadobudla 100 percent akcií Poštovej poisťovne

Poisťovňa Union kompletne prevzala Poštovú poisťovňu – v týchto dňoch totiž nadobudla jej 100 % akcií, čím sa oficiálne stala jej výhradným vlastníkom.

Proces zlučovania oboch poisťovní sa tak posunul do ďalšej fázy. „Predpokladáme, že do konca tohto roka už budeme fungovať ako jeden veľký poisťovací dom. Tešíme sa, že náš poistný kmeň sa rozšíri o viac ako 160-tisíc klientov,“ hovorí Michal Špaňár, generálny riaditeľ Unionu a súčasne aj Poštovej poisťovne.

Súčasťou transakcie je aj dohoda o distribúcii poistenia v sieti Poštovej banky (365.banky) a na tisícpäťsto pobočkách Slovenskej pošty, vďaka čomu získa Union nové predajné miesta a distribučné kanály. „Výrazne sa rozšíria možnosti nášho pôsobenia, a to nielen v oblasti životného, ale aj neživotného poistenia. Vďaka tomu bude možné byť k našim klientom oveľa bližšie a uspokojiť požiadavky a potreby aj náročnejších klientov“ hovorí M. Špaňár.

Poštová banka, ktorá väčšinovo vlastnila Poštovú poisťovňu, predala Unionu celý svoj podiel. Zvyšných 20 % patrilo Slovenskej pošte, ktorá rovnako súhlasila s predajom svojej časti. Pre klientov Poštovej poisťovne sa však touto transakciou fakticky nemení nič – ich zmluvy ostávajú platné za pôvodných podmienok.

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť
Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.