Atoms/icons/24/grey/info-24
Sem môžeme umiestniť dôležitú informáciu pre našich klientov – napr. odstávky webu, služieb a podobne.
Union
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácii.

Zdieľať

Dobrá správa pre lekárov: od Union zdravotnej poisťovne dostanú finančné bonusy

Približne osemtisíc ambulantných špecialistov, všeobecných lekárov a gynekológov môže v najbližšom období očakávať finančnú injekciu. Union zdravotná poisťovňa im v rámci hodnotiaceho bonifikačného systému OPTIMUS pošle milióny eur navyše.

„Ide o odmeny za efektívnu prácu v minulom roku. Hodnotili sme napríklad ochotu lekárov vykonávať preventívne prehliadky a prijímať nových pacientov, ďalej ich starostlivosť o náročnejších pacientov, či možnosť online objednávania na vyšetrenia,“ hovorí Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Unione. V minulom roku sme na bonusy pre hodnotených lekárov vyplatili viac ako 5,3 milióna eur. Zároveň predpokladáme, že odmeny za rok 2021 dosiahnu ešte vyššiu sumu.

Union zdravotná poisťovňa hodnotí prácu lekárov pravidelne dva razy do roka – dlhodobo ich takto motivuje účinnejšie liečiť a zároveň efektívnejšie manažovať pacienta. Doterajšia snaha poisťovne sa odrazila na zvýšenej prevencii pacientov, zefektívňovaní cesty pacienta medzi všeobecnou a špecializovanou ambulantnou starostlivosťou a lepšej dostupnosti zdravotnej starostlivosti.

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.