Zdieľať

Pozývame vás na jubilejný 5. ročník behu Pezinkom

Máte radi jeseň vo všetkých farebných odtieňoch od červenej až po zelenú? Radi sa kocháte pohľadom na vinice, a milujete sladkú vôňu zrejúceho hrozna? Ak ešte k tomu aj radi beháte, pozývame vás na podujatie, počas ktorého si vychutnáte všetky tri obľúbené činnosti.

 

Beh Pezinkom je tradičné bežecké podujatie, ktoré tento rok oslavuje už jubilejný 5.ročník svojho založenia. Organizátori pripravujú túto akciu vždy v septembri  spoločne s atraktívnym programom, zameraným nielen na aktívnych športovcov, ale aj na ich fanúšikov a rodiny s deťmi. Všetci návštevníci tak vedia stráviť príjemné sobotňajšie popoludnie a zároveň podporiť svojich obľúbených bežeckých favoritov. 

Bezci Pezinkom

 

Kedy: Sobota, 10.09.2016 od 09.00 hod.

Kde:  Zámocký park Pezinok

Disciplína: 9 km beh – 3 kategórie pre dospelých mužov / ženy, detské behy v troch kategóriách – do 6 rokov; od 7 do 10 rokov; od 11 do 16 rokov

 

Union zdravotná poisťovňa, a.s. sa aj tento rok stala jedným z hlavných partnerov podujatia. Našou ideou je podporovať zdravý životný štýl, športového ducha a tiež motivovať deti a mladých ľudí, aby začali aktívne myslieť na svoje zdravie a tráviť čas aj v prírode a pri zaujímavých pohybových aktivitách.

 

Organizátori si zvolili dátum 10. septembra (sobota) a tak 5. ročník tohto atraktívneho bežeckého podujatia, ktoré úspešne reprezentuje Malokarpatský región vďaka svojmu unikátnemu okruhu, môže odštartovať! Beh začína v Zámockom parku, pokračuje cez historické centrum mesta, ďalej popri pezinských viniciach a späť.

 

Trať má približnú dĺžku 9 km, pričom 96 % trate tvorí asfalt. Vďaka svojmu prevýšeniu 80 metrov je zaujímavá nielen pre začínajúcich ale aj pre pokročilých bežcov. Beh je limitovaný počtom 600 dospelých a 100 detských štartujúcich pretekárov. Počas podujatia bude v spolupráci s partnermi opäť pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť bežcov.

 

Union zdravotná poisťovňa pripravila v spolupráci s organizátormi:

 • Minikliniku Union ZP – zdravotné merania: tlak krvi, meranie vitálnej kapacity pľúc, merania pre aktívnych fajčiarov, množstvo CO² v pľúcach, test celkovej telesnej kondície, % podiel telesného tuku a kostrového svalstva a mnohé iné vyšetrenia.
 • Špeciálny Fresh bar s osviežujúcimi limonádami.

 

A samozrejme, na každého návštevníka v stánku Union čakajú sladké jabĺčka. 

Zistite viac o podujatí na www.behpezinkom.sk

 

 

 

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Oznámenie o odklade splatnosti preddavku na zdravotné poistenie v dôsledku COVID-19 za Marec 2020 (PDF)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (ELEKTRONICKÁ VERZIA)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (PDF)

Žiadosť o splátkový kalendár
Online verzia | PDF verzia

Žiadosť o vydanie kombinovaného preukazu poistenca / európskeho preukazu zdravotného poistenia (PDF)

 • Ak žiadosť o vydanie preukazu poistenca podáva za poistenca iná osoba (netýka sa zákonných zástupcov maloletých detí), ktorá prevezme preukaz osobne na kontaktnom mieste, prípadne ho žiada doručiť poštou na svoju adresu, je potrebné, aby k Žiadosti priložila prílohu – úradne overené Plnomocenstvo. (PDF)

Žiadosť o vydanie formulára / prenosného dokumentu a o dopísanie nezaopatreného rodinného príslušníka do formulára (PDF)

Dotazník pre určenie štátu bydliska (nariadenie ES č. 883/2004 a 987/2009) (PDF)

Čestné vyhlásenie ku skutočnostiam rozhodujúcim pre vznik platiteľa poistného – štát (Starostlivosť o dieťa do 6 rokov / opatrovanie osoby s ťažkým zdravotným postihnutím) (PDF)

Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
Online verzia | PDF verzia

Univerzálne oznámenie poistenca (PDF)

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ (platné do 31.12.2008)
  PDF 1. časť2. časť

 • Oznámenie o príjmoch za rok 2016
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2013
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2012
  Word verzia | PDF verzia
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.06.2018
  UPOZORNENIE: – formulár odporúčame stiahnuť a vypĺňať priamo v PC, vypĺňanie online v prehliadači nemusí fungovať správne
 
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.02.2015 do 31.5.2018´
  UPOZORNENIE: V prípade, ak má zamestnávateľ 3 a viacerých zamestnancov je povinný mesačný výkaz zasielať zdravotnej poisťovni výlučne elektronicky.
 
 • Výkaz platiteľa dividend
  PDF verzia platná od 01.02.2014 (AKTUÁLNA)
 • Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie
  PDF verzia
 • Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
  PDF verzia
 • Univerzálne oznámenie platiteľa poistného
  PDF verzia
 • Potvrdenie zamestnávateľa o uzatvorení pracovného pomeru, obdobného pracovného pomeru alebo iného pracovnoprávneho vzťahu zamestnanca bez trvalého pobytu na území SR 
  PDF verzia