Zdieľať

Pozývame vás na jubilejný 5. ročník behu Pezinkom

Máte radi jeseň vo všetkých farebných odtieňoch od červenej až po zelenú? Radi sa kocháte pohľadom na vinice, a milujete sladkú vôňu zrejúceho hrozna? Ak ešte k tomu aj radi beháte, pozývame vás na podujatie, počas ktorého si vychutnáte všetky tri obľúbené činnosti.

 

Beh Pezinkom je tradičné bežecké podujatie, ktoré tento rok oslavuje už jubilejný 5.ročník svojho založenia. Organizátori pripravujú túto akciu vždy v septembri  spoločne s atraktívnym programom, zameraným nielen na aktívnych športovcov, ale aj na ich fanúšikov a rodiny s deťmi. Všetci návštevníci tak vedia stráviť príjemné sobotňajšie popoludnie a zároveň podporiť svojich obľúbených bežeckých favoritov. 

Bezci Pezinkom

 

Kedy: Sobota, 10.09.2016 od 09.00 hod.

Kde:  Zámocký park Pezinok

Disciplína: 9 km beh – 3 kategórie pre dospelých mužov / ženy, detské behy v troch kategóriách – do 6 rokov; od 7 do 10 rokov; od 11 do 16 rokov

 

Union zdravotná poisťovňa, a.s. sa aj tento rok stala jedným z hlavných partnerov podujatia. Našou ideou je podporovať zdravý životný štýl, športového ducha a tiež motivovať deti a mladých ľudí, aby začali aktívne myslieť na svoje zdravie a tráviť čas aj v prírode a pri zaujímavých pohybových aktivitách.

 

Organizátori si zvolili dátum 10. septembra (sobota) a tak 5. ročník tohto atraktívneho bežeckého podujatia, ktoré úspešne reprezentuje Malokarpatský región vďaka svojmu unikátnemu okruhu, môže odštartovať! Beh začína v Zámockom parku, pokračuje cez historické centrum mesta, ďalej popri pezinských viniciach a späť.

 

Trať má približnú dĺžku 9 km, pričom 96 % trate tvorí asfalt. Vďaka svojmu prevýšeniu 80 metrov je zaujímavá nielen pre začínajúcich ale aj pre pokročilých bežcov. Beh je limitovaný počtom 600 dospelých a 100 detských štartujúcich pretekárov. Počas podujatia bude v spolupráci s partnermi opäť pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť bežcov.

 

Union zdravotná poisťovňa pripravila v spolupráci s organizátormi:

 • Minikliniku Union ZP – zdravotné merania: tlak krvi, meranie vitálnej kapacity pľúc, merania pre aktívnych fajčiarov, množstvo CO² v pľúcach, test celkovej telesnej kondície, % podiel telesného tuku a kostrového svalstva a mnohé iné vyšetrenia.
 • Špeciálny Fresh bar s osviežujúcimi limonádami.

 

A samozrejme, na každého návštevníka v stánku Union čakajú sladké jabĺčka. 

Zistite viac o podujatí na www.behpezinkom.sk

 

 

 

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

 • iPhone 14;
 • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
 • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

 • Udržateľné investície a obchodné operácie.
 • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
 • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
 • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
 • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
 • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
 • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.