Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Ste už mysľou na dovolenke? Je najvyšší čas sa na ňu pripraviť!

letná dovolenka s deťmi
Na čo všetko by ste mali myslieť pred tým, než sa vydáte na dovolenkové cesty? Poradíme vám, ako sa pripraviť a zabezpečiť všetky dôležité veci tak, aby ste si leto a dovolenky mohli užiť bez obáv.
letná dovolenka s deťmi
V článku si prečítate:

Cestovné poistenie? Určite áno!

Nespoliehajte sa na to, že sa vám počas dovolenky nič nestane, naozaj sa to neoplatí. Aj banálny zdravotný problém vás totiž môže vyjsť pekne draho, a to aj v krajinách EÚ, v ktorých by ste sa možno spoliehali na Európsky preukaz poistenca. 

V mnohých obľúbených dovolenkových destináciách, ako sú napríklad Grécko alebo Taliansko, si totiž aj miestni obyvatelia platia spoluúčasť a to isté by čakalo aj vás. Okrem toho, aby ste skončili v nemocnici, do súkromného zariadenia sa s Európskym preukazom poistenca nedostanete.

Naopak, kvalitné cestovné poistenie vám pokryje liečebné náklady až do výšky reálnych nákladov a spolu s ním získate aj pomoc v rámci asistenčných služieb. Pomôžu vám napríklad pri komunikácii so zdravotníckym zariadením, lekárkami a lekármi. 

Zároveň môžu byť pre vás asistenčné služby užitočné, ak sa vám stratí na letisku batožina alebo vám niekto ukradne cestovné doklady. 

Ak ste poistenkou či poistencom zdravotnej poisťovne, na cestovné poistenie v Unione máte zľavu až do 30 percent! 

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí.

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Checknite si zdravie

A keď už sme pri zdraví, pred dovolenkou by ste mali myslieť aj na jeho kontrolu. Najmä v prípade, že ste tento rok ešte neabsolvovali všetky dôležité preventívne prehliadky. Pred cestou sa určite oplatí dať si skontrolovať zuby a chrup, ženy by nemali odkladať návštevu gynekologickej ambulancie. Tiež si skontrolujte, či náhodou nemeškáte aj s klasickou preventívnou prehliadkou u všeobecnej lekárky.

S nami máte na mnohé preventívne prehliadky a skríningové vyšetrenia nárok už v mladšom veku, ako je bežné alebo si môžete dať spraviť rôzne laboratórne vyšetrenia za výhodnú cenu, aby ste letné dovolenkové cesty absolvovali bez stresu. Na doplnenie lekárničky na letné cesty určite nezabudnite využiť zľavu na nákup vitamínov a výživových doplnkov v e-shope Benu lekárne. 

Máte poistenie bytu a domácnosti?

Myslite aj na poistenie nehnuteľnostidomácnosti, ktoré pokryje náklady jednak na nečakané katastrofy, keď vám napríklad praskne potrubie, ale ochráni vás aj proti vlámaniu a vykradnutiu.

Cestujete autom? Najvyšší čas na servis!

Servisná prehliadka auta pred cestou na dovolenku je naozaj nevyhnutná. V servise vám skontrolujú všetky dôležité jazdné vlastnosti auta tak, aby ste si mohli byť istí, že vás na cestách nezradí. Doplnia aj kvapaliny, dofúkajú pneumatiky, skontrolujú svetlá a vyčistia klimatizáciu.

Vybavte si PZP online

Nezabudnite si overiť platnosť PZP a havarijného poistenia. Zároveň je čas myslieť aj na mnohé praktické doplnkové poistenia – ako sú napríklad poistenia úrazu posádky či stretu so zverou, čo môže na dovolenkových cestách padnúť vhod. V rámci nášho vynoveného UniMotor šikovného poistenia auta si môžete vybrať z množstva zaujímavých doplnkových poistení.

U nás sa poistenie oplatí, máte ho pod jednou strechou!

Zdravotné poistenie, cestovné poistenie, ale aj poistenie auta alebo bytu a navyše s výhodnými zľavami. Online, rýchlo a pohodlne, všetko pod jednou strechou – to sa oplatí, však?

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.