Zdieľať

Novinka v UNION: výhodné poistenie motorky

vyhodne poistenie motorky

Vďaka poisťovni UNION si teraz môžete uzatvoriť povinné zmluvné poistenie (PZP) motocykla. Okrem krytia škody až do výšky 5 miliónov eur môže vaša poistka zahŕňať aj poistenie proti živlom a spoľahnúť sa môžete na kvalitné asistenčné služby v cene.

vyhodne poistenie motorky

 

Jar je tu a s ňou aj sezóna, na ktorú túžobne čakal každý majiteľ motorky alebo skútra. Konečne môžeme opäť sadnúť na svoj motocykel a poriadne si vychutnať jazdu tak, ako to máme radi. Ale tak, ako si pred sezónou zaslúži motorka poriadnu generálku, rovnako by sme nikdy nemali vyraziť bez poistenia seba, aj motorky. V Union poisťovni si teraz môžete uzatvoriť povinné zmluvné poistenie (PZP) motocykla.

PZP motorky, jednoducho a rýchlo

Každý majiteľ motorky vie, že jednostopové stroje to na cestách (obzvlášť tých slovenských) jednoduché nemajú. Aj preto je dôležité mať kvalitné PZP, ktoré vám dá istotu, že okrem krytia prípadnej škody máte po ruke aj asistenčnú službu, ktorá vás nenechá v štichu a o poistení proti poškodeniu motocykla živlami ani nevraviac.

Union poisťovňa pre vás pripravila dva druhy poistenia motorky:

  • Optimum – poistenie motocykla s krytím škody do výšky 3 milióny eur vhodné hlavne pre majiteľov skútrov a malých motoriek do 125 cm3, ktorí jazdia väčšinou v mestách a parkujú v garážach. Riziko škody na majetku je výrazne menšie, rovnako ako poškodenie motorky živlami a uviaznutie na opustenej ceste sú výrazne nižšie, preto nie sú nevyhnutné rozšírené asistenčné služby.
  • Excellent Plus – je poistenie motocykla s krytím škody do výšky 5 miliónov eur.  s poistením motocykla proti poškodeniu živlami do 2 500 eur a s rozšírenými asistenčnými službami, ktoré ocenia hlavne majitelia väčších motoriek, jazdiaci hlavne mimo miest a podnikajúci dlhé cesty do zahraničia. To sú všetko prípady, kde skôr hrozí vyššia škoda na majetku a kvalitné asistenčné služby sa zídu v prípade, že motorka vypovie službu  pri ceste do zahraničia.

Ako na uzatvorenie poistenia motorky?

Dobrá správa! S poisťovňou Union to ide ľahko, rýchlo a jednoducho. Aby ste si mohli dlhšie vychutnávať kľukaté okresky alebo uličky miest na vašich motorkách a skútroch, pripravili sme pre vás praktické povinné zmluvné poistenie pre motocykel.
Uzavrieť si ho môžete ľahko telefonicky na čísle 0850 00 33 33 alebo osobne na niektorej z našich pobočiek.

Výhody poistenia

  • Poistenie motocykla proti živlom v cene
  • Užitočné a rýchle asistenčné služby bez príplatku
  • Možnosť uzatvoriť si aj poistenie motocykla proti krádeži, alebo havárii a vandalizmu

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.