Zdieľať

Nemocnica Bory víta aj poistencov a poistenky Unionu

Nemocnica Bory nahlad
Kvalitná zdravotná starostlivosť o poistencov a poistenky je pre Union zdravotnú poisťovňu prvoradým záujmom. Aj preto sme privítali otvorenie modernej Nemocnice Bory, ktorá bude poskytovať plánovanú aj akútnu zdravotnú starostlivosť na európskej úrovni a ktorá bude aj pre našich poistencov a poistenky plne hradená z verejného zdravotného poistenia.
Nemocnica Bory nahlad

„Potvrdzujeme, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory bola podpísaná už 3. marca 2023, poistenci a poistenky Union zdravotnej poisťovne tak budú môcť využívať aj služby Nemocnice Bory,“ uvádza riaditeľ sekcie poistenia Jozef Koma. „Bolo naším záujmom spoluprácu s Nemocnicou Bory čo najskôr dohodnúť, dostupná a kvalitná zdravotná starostlivosť o našich poistencov a poistenky je pre nás kľúčová. Veríme, že naši poistenci budú so službami v Nemocnici Bory spokojní a sme tu samozrejme pre nich v prípade akýchkoľvek otázok.“

Nemocnica Bory bola oficiálne otvorená 30. marca, prvé ambulancie sú už spustené v testovacej prevádzke. Zatiaľ budú slúžiť na prípravu pacientov a pacientok pred hospitalizáciou či zdravotnú starostlivosť po zákrokoch jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

„Práve o jednodňovú zdravotnú starostlivosť rozširujeme zmluvu s Nemocnicou Bory od 1. apríla 2023,“ dodáva Jozef Koma. Zariadenie je otvorené pre pacientov z celého Slovenska, nielen pre obyvateľstvo Bratislavy. Predpokladáme, že veľký záujem o novú nemocnicu budú mať v ďalších obdobiach najmä budúce matky, pričom pôrodnica bude fungovať od začiatku júna.

„V Unione venujeme tehotným ženám veľkú pozornosť, našim poistenkám uhrádzame až sedem osobných návštev pôrodných asistentiek v domácom prostredí pred pôrodom a tiež dve návštevy počas šestonedelia a ďalšie dve stretnutia v rámci starostlivosti o novorodenca. Cez našu webovú stránku môžu budúce matky získať široké portfólio benefitov, rôzne zľavy či príspevky na kurzy a tiež obľúbenú knižku Naše dieťatko.“ dodáva hovorkyňa Kristína Baluchová. „Výber vhodnej pôrodnice je pre budúce matky veľmi dôležitý, našim poistenkám určite odporúčame, aby neváhali siahnuť po nových e-bookoch o tehotenstve, ktoré môžu nájsť priamo na našej webstránke.“

V prípade, že si budúce mamy pre narodenie dieťaťa vyberú Nemocnicu Bory, pripomína im, aby nezabudli konzultovať plánovanie pôrodu s gynekologickou ambulanciou v Nemocnici Bory. Po 36. týždni tehotenstva by mali byť zaradené do predpôrodných poradní. Predpôrodnú starostlivosť spúšťa nemocnica v máji, viac informácií je možné nájsť priamo na stránke Nemocnice Bory.

Prečítajte si viac informácií o zdravotnej starostlivosti poskytovanej v Nemocnici Bory.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.