Zdieľať

Michal Špaňár sa stal generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva Union poisťovní

Michal Špaňár je od 12. októbra 2015 menovaný novým predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne.

 

Má viac ako 15 rokov relevantných skúseností v oblasti poisťovníctva, pôsobil na rôznych riadiacich pozíciách v poisťovni ING Group, v poisťovni Allianz a v iných spoločnostiach vo finančnom sektore.

 

Jack Buckens, predseda dozornej rady Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne, nového generálneho riaditeľa Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne privítal a pri tejto príležitosti ocenil jeho pracovné skúsenosti: „V Českej republike Michal Špaňár prispel k vybudovaniu vedúceho postavenia poisťovne ING na trhu v oblasti zamestnaneckých výhod a v priebehu štyroch rokov transformoval najväčšiu brazílsku poisťovňu SulAmerica na modernú poisťovaciu spoločnosť. Jeho profesionálne skúsenosti ho predurčujú na to, aby viedol stratégiu akcelerovaného rastu spoločností Union. Verím, že Michal Špaňár je tá najlepšia voľba pre túto úlohu a ja ho budem podporovať všade tam, kde budem môcť.“

 

„Som vďačný za dôveru, ktorú mi Achmea pri mojom zvolení ako nového generálneho riaditeľa Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne preukázala. Teším sa na spoluprácu so zanieteným tímom kolegov v Unione v snahe pomôcť našim klientom, aby robili dobre informované rozhodnutia o zabezpečení svojho zdravia, rizík a finančnej budúcnosti. Som presvedčený, že moje rozsiahle medzinárodné skúsenosti pomôžu urýchliť rast oboch spoločností Union z pohľadu klientov, zamestnancov a aj finančnej perspektívy,“ uviedol Michal Špaňár pri svojom vymenovaní.

 

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.