Zdieľať

Meníme online poistenie na zážitok

menime online poistenie na zazitok

Tešili ste sa už niekedy na to, že sa poistíte cez internet? Sotva. Vypĺňanie dlhých a nezrozumiteľných formulárov baví málokoho. V Unione sme sa rozhodli skoncovať so zložitým nákupom. Prečítajte si, ako meníme poistenie na zážitok.

menime online poistenie na zazitok

Poistenie je komplikované. Ak ste niekedy čítali poistné podmienky, viete o čom hovoríme. Lepšie to nie je ani s uzatvorením zmluvy cez internet. Formuláre, ktoré poisťovne používajú, sú často veľmi komplikované, nezrozumiteľné alebo celkom nepoužiteľné. Rozhodli sme sa to zmeniť. Predstavujeme vám naše nové formuláre, ktoré pretvárajú poistenie na zážitok.

 

Pohodlne na každom zariadení

Doba sa mení a smartfóny s internetom sú v roku 2017 skôr nutnosťou ako rozmarom. Preto sme nové formuláre pripravili tak, aby ste sa pohodlne poistili cez akýkoľvek smartfón, tablet, alebo počítač. Formuláre sme niekoľkokrát testovali, aby sme si boli istí, že sa v ponuke nestratíte a nájdete všetky potrebné informácie. Na obrázku nižšie je ukážka testovania pohybu očí po obrazovke (tzv. eye-tracking). Vďaka nej sme zistili, že dizajn budete vedieť používať.

Fotka od ......

Formulár, ktorý šetrí váš čas

Poistenie cez internet si teraz u nás uzatvoríte rýchlejšie. Ak ste si u nás niekedy cez internet poisťovali auto, možno poznáte načítavanie údajov o vozidle po zadaní EČV. Túto funkciu sme ešte vylepšili a využiť ju môžete napríklad pri novom povinnom zmluvnom poistení. Všetky formuláre sme doplnili aj o automatické dopĺňanie mesta a PSČ po zadaní názvu ulice. Maličkosť, ktorá ušetrí desať sekúnd. No vďaka takýmto zlepšeniam sa ušetrený čas navýši na celé minúty, ktoré môžete využiť na užitočnejšie činnosti ako uzatváranie poistenia. 

 

Fotka od ......

Zážitok ako ďalšia premenná

Chceme, aby ste sa cítili dobre nielen na našich pobočkách, ale aj na našej stránke. Preto sme naše formuláre niekoľkokrát testovali, vylaďovali a upravovali. Výsledkom je plynulý nákupný proces, ktorý vám pomôže uzatvoriť si poistenie podľa vašich potrieb.

Vyskúšajte si to s nami. Prejdite na formulár cestovného poistenia a zadajte si ako cieľovú krajinu Slovensko. Stačí  napísať prvé dve písmená a raz kliknúť myšou. Pozrite sa, ako sa piesková pláž plynule mení na zasneženú panorámu Veľkého Rozsutca. Vyskúšajte zadať destináciu, do ktorej sa chystáte najbližšie. Alebo zadajte akúkoľvek inú a pokochajte sa panorámami z celého sveta. Voľba je na vás. Stačí si vybrať krajinu a účel cesty a my vám poskladáme vhodné poistenie.

Zlepšujeme sa aj vďaka vám

Máte pripomienky k našim formulárom? Napíšte nám vašu spätnú väzbu na direct@union.sk. Zlepšíte tak zážitok z nášho webu pre seba a ostatných používateľov našej stránky. Ďakujeme!

 

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.
0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Oznámenie o odklade splatnosti preddavku na zdravotné poistenie v dôsledku COVID-19 za Marec 2020 (PDF)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (ELEKTRONICKÁ VERZIA)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (PDF)

Žiadosť o splátkový kalendár
Online verzia | PDF verzia

Žiadosť o vydanie kombinovaného preukazu poistenca / európskeho preukazu zdravotného poistenia (PDF)

 • Ak žiadosť o vydanie preukazu poistenca podáva za poistenca iná osoba (netýka sa zákonných zástupcov maloletých detí), ktorá prevezme preukaz osobne na kontaktnom mieste, prípadne ho žiada doručiť poštou na svoju adresu, je potrebné, aby k Žiadosti priložila prílohu – úradne overené Plnomocenstvo. (PDF)

Žiadosť o vydanie formulára / prenosného dokumentu a o dopísanie nezaopatreného rodinného príslušníka do formulára (PDF)

Dotazník pre určenie štátu bydliska (nariadenie ES č. 883/2004 a 987/2009) (PDF)

Čestné vyhlásenie ku skutočnostiam rozhodujúcim pre vznik platiteľa poistného – štát (Starostlivosť o dieťa do 6 rokov / opatrovanie osoby s ťažkým zdravotným postihnutím) (PDF)

Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
Online verzia | PDF verzia

Univerzálne oznámenie poistenca (PDF)

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ (platné do 31.12.2008)
  PDF 1. časť2. časť

 • Oznámenie o príjmoch za rok 2016
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2013
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2012
  Word verzia | PDF verzia
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.06.2018
  UPOZORNENIE: – formulár odporúčame stiahnuť a vypĺňať priamo v PC, vypĺňanie online v prehliadači nemusí fungovať správne
 
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.02.2015 do 31.5.2018´
  UPOZORNENIE: V prípade, ak má zamestnávateľ 3 a viacerých zamestnancov je povinný mesačný výkaz zasielať zdravotnej poisťovni výlučne elektronicky.
 
 • Výkaz platiteľa dividend
  PDF verzia platná od 01.02.2014 (AKTUÁLNA)
 • Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie
  PDF verzia
 • Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
  PDF verzia
 • Univerzálne oznámenie platiteľa poistného
  PDF verzia
 • Potvrdenie zamestnávateľa o uzatvorení pracovného pomeru, obdobného pracovného pomeru alebo iného pracovnoprávneho vzťahu zamestnanca bez trvalého pobytu na území SR 
  PDF verzia