Zdieľať

Meníme online poistenie na zážitok

menime online poistenie na zazitok

Tešili ste sa už niekedy na to, že sa poistíte cez internet? Sotva. Vypĺňanie dlhých a nezrozumiteľných formulárov baví málokoho. V Unione sme sa rozhodli skoncovať so zložitým nákupom. Prečítajte si, ako meníme poistenie na zážitok.

menime online poistenie na zazitok

Poistenie je komplikované. Ak ste niekedy čítali poistné podmienky, viete o čom hovoríme. Lepšie to nie je ani s uzatvorením zmluvy cez internet. Formuláre, ktoré poisťovne používajú, sú často veľmi komplikované, nezrozumiteľné alebo celkom nepoužiteľné. Rozhodli sme sa to zmeniť. Predstavujeme vám naše nové formuláre, ktoré pretvárajú poistenie na zážitok.

 

Pohodlne na každom zariadení

Doba sa mení a smartfóny s internetom sú v roku 2017 skôr nutnosťou ako rozmarom. Preto sme nové formuláre pripravili tak, aby ste sa pohodlne poistili cez akýkoľvek smartfón, tablet, alebo počítač. Formuláre sme niekoľkokrát testovali, aby sme si boli istí, že sa v ponuke nestratíte a nájdete všetky potrebné informácie. Na obrázku nižšie je ukážka testovania pohybu očí po obrazovke (tzv. eye-tracking). Vďaka nej sme zistili, že dizajn budete vedieť používať.

Fotka od ......

Formulár, ktorý šetrí váš čas

Poistenie cez internet si teraz u nás uzatvoríte rýchlejšie. Ak ste si u nás niekedy cez internet poisťovali auto, možno poznáte načítavanie údajov o vozidle po zadaní EČV. Túto funkciu sme ešte vylepšili a využiť ju môžete napríklad pri novom povinnom zmluvnom poistení. Všetky formuláre sme doplnili aj o automatické dopĺňanie mesta a PSČ po zadaní názvu ulice. Maličkosť, ktorá ušetrí desať sekúnd. No vďaka takýmto zlepšeniam sa ušetrený čas navýši na celé minúty, ktoré môžete využiť na užitočnejšie činnosti ako uzatváranie poistenia. 

 

Fotka od ......

Zážitok ako ďalšia premenná

Chceme, aby ste sa cítili dobre nielen na našich pobočkách, ale aj na našej stránke. Preto sme naše formuláre niekoľkokrát testovali, vylaďovali a upravovali. Výsledkom je plynulý nákupný proces, ktorý vám pomôže uzatvoriť si poistenie podľa vašich potrieb.

Vyskúšajte si to s nami. Prejdite na formulár cestovného poistenia a zadajte si ako cieľovú krajinu Slovensko. Stačí  napísať prvé dve písmená a raz kliknúť myšou. Pozrite sa, ako sa piesková pláž plynule mení na zasneženú panorámu Veľkého Rozsutca. Vyskúšajte zadať destináciu, do ktorej sa chystáte najbližšie. Alebo zadajte akúkoľvek inú a pokochajte sa panorámami z celého sveta. Voľba je na vás. Stačí si vybrať krajinu a účel cesty a my vám poskladáme vhodné poistenie.

Zlepšujeme sa aj vďaka vám

Máte pripomienky k našim formulárom? Napíšte nám vašu spätnú väzbu na direct@union.sk. Zlepšíte tak zážitok z nášho webu pre seba a ostatných používateľov našej stránky. Ďakujeme!

 

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.