Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Dobrá správa pre lekárov: od Union zdravotnej poisťovne dostanú finančné bonusy

Približne osemtisíc ambulantných špecialistov, všeobecných lekárov a gynekológov môže v najbližšom období očakávať finančnú injekciu. Union zdravotná poisťovňa im v rámci hodnotiaceho bonifikačného systému OPTIMUS pošle milióny eur navyše.

„Ide o odmeny za efektívnu prácu v minulom roku. Hodnotili sme napríklad ochotu lekárov vykonávať preventívne prehliadky a prijímať nových pacientov, ďalej ich starostlivosť o náročnejších pacientov, či možnosť online objednávania na vyšetrenia,“ hovorí Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Unione. V minulom roku sme na bonusy pre hodnotených lekárov vyplatili viac ako 5,3 milióna eur. Zároveň predpokladáme, že odmeny za rok 2021 dosiahnu ešte vyššiu sumu.

Union zdravotná poisťovňa hodnotí prácu lekárov pravidelne dva razy do roka – dlhodobo ich takto motivuje účinnejšie liečiť a zároveň efektívnejšie manažovať pacienta. Doterajšia snaha poisťovne sa odrazila na zvýšenej prevencii pacientov, zefektívňovaní cesty pacienta medzi všeobecnou a špecializovanou ambulantnou starostlivosťou a lepšej dostupnosti zdravotnej starostlivosti.

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.