Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Pošlite váš list aj seba bezpečne na cesty! Naše cestovné poistenie si môžete zakúpiť už aj na Slovenskej pošte

centrála Union
Odrátavate posledné dni do dovolenky, no čaká vás ešte vybavovanie korešpondencie, zásielok či platba šekov? Máme pre vás skvelú správu! Cestu na poštu môžete využiť aj na svoje prípravy na dovolenku!
centrála Union

Spúšťame ďalšiu novinku, ktorá klientom urobí cestovné poistenie ešte viac dostupnejším. Od prvého dňa prázdnin si dovolenkári môžu zaobstarať svoje cestovné poistenie aj počas návštevy ktorejkoľvek pobočky Slovenskej pošty.

„Sme veľmi radi, že cestovné poistenie bude našim klientom poruke aj na viac ako 1 300 pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Chápeme, že dovolenka je síce časom oddychu, sú s ňou však spojené aj prípravy, ktoré môžu ľuďom spôsobovať časový stres. Je skvelé, že si takto môžu zaobstarať cestovné poistenie za pár minút a doslova za pár eur, a ušetrený čas – aj peniaze – môžu venovať iným prípravám, napríklad baleniu batožiny. Aj tú majú, mimochodom, poistenú v cene, ak sa pre naše cestovné poistenie rozhodnú,“ vysvetľuje Tomáš Kalivoda, riaditeľ obchodu a člen predstavenstva Unionu. Dodáva, že Union uzatvoril už viac ako 5 miliónov zmlúv cestovného poistenia a klientom rozhodne neodporúča cestovať bez poistenia. „Náklady v prípade úrazov či ochorení sa v zahraničí pohybujú v tisíckach eur, tu skutočne nie je čas na váhanie.“

Na slovenskom trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, počas ktorých sme vybavili viac než 200-tisíc poistných udalostí práve z cestovného poistenia. Individuálne cestovné poistenie, ktoré si klienti môžu od 1. júla kúpiť práve na pobočkách Slovenskej pošty, zahŕňa poistenie liečebných nákladov, batožiny, všeobecnej zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu a v prípade cestovania na Slovensku aj poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby.

„Ak sa chystáte na víkend do Tatier, určite dávame do pozornosti fakt, že technickú časť zásahu Horskej záchrannej služby vám kartička poistenca zdravotnej poisťovne nekryje. Opäť hovoríme o nákladoch v stovkách až tisíckach eur,“ vysvetľuje hovorkyňa Kristína Baluchová. „Záujemcov o naše unikátne poistenie, ktoré sa pýši viacerými prvenstvami na trhu, poteší aj to, že ponúkame zľavu pre rodiny, deti do 15 rokov či poistencov našej sesterskej Union zdravotnej poisťovne.“

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.