Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Naše nové poistenie kryje aj neočakávané štrajky aeroliniek, terorizmus, či občianske nepokoje

poistenie štrajkov leteckých spoločností
Novým výzvam v oblasti cestovného ruchu sa prispôsobilo aj cestovné poistenie. Union najnovšie pokrýva aj riziká, na ktoré by sme pred rokmi ani nepomysleli a ktoré sa bežne nepoisťujú ani v súčasnosti.
poistenie štrajkov leteckých spoločností

Turbulentné udalosti v súčasnosti ovplyvnili aj cestovný ruch. Pandémia, vojna, či štrajky v oblasti dopravy, prinútili mnohých prehodnotiť svoje cestovateľské sny a plány.

„V tejto sezóne sa turisti častejšie rozhodujú pre individuálnu dopravu autom, bývanie na súkromí a destinácie s menšou vzdialenosťou od miesta bydliska. Ľudia majú veľkú túžbu po dovolenkách, ale zároveň aj väčší rešpekt pred nástrahami cestovania,“ vysvetľuje Marcela Kukučková z Odboru vývoja produktov neživotného poistenia Unionu.

Novým výzvam v oblasti cestovného ruchu sa preto prispôsobilo aj cestovné poistenie. Union najnovšie pokrýva aj riziká, na ktoré by sme pred rokmi ani nepomysleli a ktoré sa bežne nepoisťujú ani v súčasnosti.

Novinka poistenie Pandemic Extra

Rozširuje krytie liečebných nákladov do limitu 100 tisíc eur o liečbu pandemického či epidemického ochorenia a to aj do krajín, ktoré by Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR označilo ako rizikové.

Naviac však z dôvodu mimoriadnej udalosti:

Čo sa považuje za mimoriadne udalosti?

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.