Zdieľať

Naše nové poistenie kryje aj neočakávané štrajky aeroliniek, terorizmus, či občianske nepokoje

poistenie štrajkov leteckých spoločností
Novým výzvam v oblasti cestovného ruchu sa prispôsobilo aj cestovné poistenie. Union najnovšie pokrýva aj riziká, na ktoré by sme pred rokmi ani nepomysleli a ktoré sa bežne nepoisťujú ani v súčasnosti.
poistenie štrajkov leteckých spoločností

Turbulentné udalosti v súčasnosti ovplyvnili aj cestovný ruch. Pandémia, vojna, či štrajky v oblasti dopravy, prinútili mnohých prehodnotiť svoje cestovateľské sny a plány.

„V tejto sezóne sa turisti častejšie rozhodujú pre individuálnu dopravu autom, bývanie na súkromí a destinácie s menšou vzdialenosťou od miesta bydliska. Ľudia majú veľkú túžbu po dovolenkách, ale zároveň aj väčší rešpekt pred nástrahami cestovania,“ vysvetľuje Marcela Kukučková z Odboru vývoja produktov neživotného poistenia Unionu.

Novým výzvam v oblasti cestovného ruchu sa preto prispôsobilo aj cestovné poistenie. Union najnovšie pokrýva aj riziká, na ktoré by sme pred rokmi ani nepomysleli a ktoré sa bežne nepoisťujú ani v súčasnosti.

Novinka poistenie Pandemic Extra

Rozširuje krytie liečebných nákladov do limitu 100 tisíc eur o liečbu pandemického či epidemického ochorenia a to aj do krajín, ktoré by Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR označilo ako rizikové.

Naviac však z dôvodu mimoriadnej udalosti:

Čo sa považuje za mimoriadne udalosti?

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.