Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

50 % zľava na krátkodobé cestovné poistenie v Union poisťovni

Nezabudnite si pri ceste do zahraničia pribaliť aj cestovné poistenie, ktoré vás podrží v prípade neočakávaných udalostí. S naším preukazom poistenca si môžete uplatniť až 50 % zľavu na krátkodobé cestovné poistenie v našej sesterskej Union poisťovni.
zlava-kratkodobe-cestovne-poistenie
zlava-kratkodobe-cestovne-poistenie

Čo od nás dostanete?

Cestovné poistenie vám v prípade zranenia či iných zdravotných ťažkostí v zahraničí dokáže ušetriť tisíce eur. Rovnako vám poslúži aj ak spôsobíte škodu tretej strane alebo stratíte batožinu. Myslite na poistenie, či cestujete na dovolenku, na služobnú cestu, plánujete nákupy alebo sa chystáte navštíviť priateľov a príbuzných.

Uzatvorte si krátkodobé cestovné poistenie v Union poisťovni a získajte:

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Zľava 50 % neplatí na doplnkové poistenia Pandémia, Cestovné doklady, Nečakaný pobyt v nemocnici, Asistenčné služby pre motorové vozidlo, bicykle a kolobežky, Elektrické zariadenia, Opustená domácnosť a Domáci miláčik. 

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.