Zdieľať

Generálny riaditeľ Unionu sa stretol s parlamentnou delegáciou Arménska

ts arm
Počas druhého novembrového týždňa zavítal do Bratislavy zdravotnícky výbor Národnej rady Arménskej republiky, kde sa v súčasnosti pripravuje súbor zákonov zavádzajúcich systém verejného zdravotného poistenia.
ts arm

Medzinárodný republikánsky inštitút (IRI) navrhol pre úspešné zrealizovanie tejto pracovnej cesty spoluprácu s najvýznamnejšími predstaviteľmi slovenského zdravotníctva, vrátane štátnych inštitúcií, legislatívnych orgánov, zástupcov verejných a súkromných zdravotných poisťovní a nemocníc, ako aj s viacerými uznávanými expertmi pôsobiacimi v tejto sfére.

Tešíme sa, že sa delegácia pod vedením predsedu zdravotníckeho výboru Zeynalyana Nareka stretla aj s generálnym riaditeľom Unionu Michalom Špaňárom, ktorý zdôraznil dôležitosť spolupráce a vzájomnej výmeny názorov.

„Vážime si záujem expertov z Národnej rady Arménska o našu poisťovňu, naše skúsenosti a názory na optimálne fungovanie zdravotníctva. Je to aj inšpirácia pre nás a našu krajinu, práve vzájomná komunikácia by náš zdravotnícky systém mohla posúvať vpred.“

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.