Vynovená Online pobočka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne

Union zdravotná poisťovňa, a.s. prináša pre svojich poistencov vynovenú Online pobočku, ktorá ponúka veľké množstvo online služieb a nástrojov a výrazne zjednodušuje komunikáciu medzi poisťovňou a poistencom.

Pre všetkých naších poistencov prinášame vynovenú Online pobočku, ktorá ponúka veľké množstvo online služieb a nástrojov a výrazne zjednodušuje komunikáciu medzi poisťovňou a poistencom.

Prostredníctvom Online pobočky môžete:

• zmeniť:

• svoje identifikačné údaje (meno, priezvisko, rodné číslo, adresu trvalého pobytu, titul) ak žiadate o zmenu, je potrebné priložiť aj doklad totožnosti, prípadne iný doklad, ktorý preukáže túto zmenu
    • oznámiť príp. zmeniť komunikačnú adresu
    • zmeniť príp. doplniť kontaktné údaje (telefónne číslo, e-mail)

• požiadať:

• o preukaz poistenca kombinovaný s európskym preukazom
    • v prípade ak potrebujete preukaz poistenca v kratšom čase môžete požiadať o dočasný preukaz
    • o Príspevok vo výške  100 € na ošetrenie u zubára
    • o splátkový kalendár prostredníctvom elektronického formulára
    • o výpis z účtu (zdravotné záznamy, prehľad poistného…)

• k nahliadnutiu máte: