Zdieľať

Zdravé reči #148: Adrenálna únava

ZR_148-9
Vypočujte si 148. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme adrenálnej únave. Dozviete sa, ako sú prepojené hormóny, stres a naše zdravie.
ZR_148-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Trápi vás permanentná únava, pocit vyčerpania, priberanie, podráždenosť či neschopnosť tešiť sa? Pocit vyhorenia alebo neustály stres? Aj toto sú príznaky adrenálnej únavy, inak povedané vyčerpanie nadobličiek.

O tom ako stres ovplyvňuje vašu hormonálnu nerovnováhu a ako sa dá z malého množstva slín „ušiť“ pomoc na mieru nám prezradí Pavol Pavlovič CEO DNA4FIT.

Dozviete sa napríklad aj:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 148. dielu podcastu Zdravé reči o adrenálnej únave kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.