Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #148: Adrenálna únava

ZR_148-9
Vypočujte si 148. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme adrenálnej únave. Dozviete sa, ako sú prepojené hormóny, stres a naše zdravie.
ZR_148-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Trápi vás permanentná únava, pocit vyčerpania, priberanie, podráždenosť či neschopnosť tešiť sa? Pocit vyhorenia alebo neustály stres? Aj toto sú príznaky adrenálnej únavy, inak povedané vyčerpanie nadobličiek.

O tom ako stres ovplyvňuje vašu hormonálnu nerovnováhu a ako sa dá z malého množstva slín „ušiť“ pomoc na mieru nám prezradí Pavol Pavlovič CEO DNA4FIT.

Dozviete sa napríklad aj:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 148. dielu podcastu Zdravé reči o adrenálnej únave kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.