Informácie pre klientov Onlie

K 21.7.2023 sme ukončili prevádzku stránky onlia.sk, klientskej zóny Moja Onlia a mobilných aplikáciách na platformách iOS a Android. Ak ste klientom Onlie pripravili sme si pre vás odpovede na otázky ktoré by ste k presmerovaniu domény mohli mať.

Najčastejšie otázky

21.7.2023 bola stránka onlia.sk ukončená a presmerovaná na union.sk. K rovnakému dátumu sme ukončili aj prístup do klientskej zóny Moja Onlia.

Značku Onlia prevázdkovala Union poisťovňa, a. s., takže nedochádza k zmene poisťovateľa. 

Áno, pre klientov sme pripravili Šikovné poistenie vozidla, ktoré je inšpirované Onliou. Zároveň neustále pracujeme na jeho ďalšom rozvoji aj na základe vašej spätnej väzby.

Poistnú udalosť budeme pre vás riešiť štandardne podľa historicky platných poistných podmienok. Ak potrebujete nahlásiť poistnú udalosť, môžete tak spraviť na stránkach hlásenia škodovej udalosti.
Radi vám pomôžeme v pracovných dňoch od 7.30 do 18.00 na čísle 0850 003 333. Ak ste v zahraničí, volajte na +421 2 208 11 400.

Spoznajte ponuku
Union poisťovne

Sme poisťovňa s tridsaťročnými skúsenosťami. Ponúkame vám istotu silnej nadnárodnej skupiny Achmea B. V., ktorá v Holandsku pôsobí už vyše 220 rokov. 

Sme tiež jediná poisťovňa na Slovensku, ktorá poskytuje neživotné poistenie a zdravotné poistenie pod jednou značkou. 

Dôležité odkazy