Spolupráca
s dohodármi

Každý rok majú poistenci možnosť zmeniť zdravotnú poisťovňu najneskôr do konca septembra. Osobitnou kategóriou je vznik nového poistenia, ktorý nastáva pri narodení dieťaťa, po návrate z cudziny alebo pri cudzincoch žijúcich na Slovensku. V týchto prípadoch vzniká poistný vzťah v podstate ihneď po spracovaní prihlášky.

Dohodári

Čo ponúka Union zdravotná poisťovňa

V Union zdravotnej poisťovni je okrem bohatej ponuky zdravotných benefitov nachystané aj dlhodobo najkratšie čakacie doby na vyšetrenia, ako CT a MR, špeciálne výhody v sieti zdravotníckych zariadení AGEL SK a predovšetkým široká sieť zazmluvnených lekárov, či nemocníc po celom Slovensku.

Ako postupovať ak chcete s nami spolupracovať

V prípade záujmu dohodárskej činnosti, ktorá pozostáva z náboru poistencov v prospech Union zdravotnej poisťovne v súvislosti so zmenou alebo vznikom zdravotnej poisťovne nás neváhajte kontaktovať. Napíšte nám na emailovú adresu: dohodar.uzp@union.sk kde uveďte aj región, v ktorom by ste túto činnosť vykonávali a následne sa vám v najkratšom možnom čase ozveme s informáciou o ďalšom postupe. Alebo nás priamo kontaktujte na jednom z telefónnych čísel:

02 2081 5610
02 2081 5616
02 2081 5601

Užitočné a inštruktážne informácie