Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne

Union aplikácia od zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať k potrebným informáciám o zdraví a zdravotnom poistení
Mobilna aplikacia
Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Digitálny Covid preukaz EÚ v Union mobilnej aplikácii

Od 1. júla 2021 platia na území Európskej únie Covid preukazy. Môžete ho získať na ktorejkoľvek pobočke alebo jednoducho v našej mobilnej aplikácii.

Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciám týkajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia.

Vďaka mobilnej aplikácie si do nej pridáte dieťa či zobrazíte Digitálny COVID preukaz EÚ. Okrem toho si môžete požiadať o príspevok 150 eur na zuby máte vždy poruke váš preukaz poistenca, prehľad diagnóz, zdravotných výkonov, predpísaných receptov a detailné informácie o liekoch, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na naše výhody. A to nie je zďaleka všetko.

Vďaka tejto aplikácii budete mať stále poruke váš preukaz poistenca, prehľad zdravotných výkonov, diagnóz a predpísaných receptov. Vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody pre poistencov, ktoré ponúkame. A to nie je zďaleka všetko.

Aplikáciu v obmedzenom rozsahu môžu využívať aj osoby, ktoré nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne. Je dostupná pre operačné systémy Android,  iOS a Huawei

Mobilná aplikácia Union zdravotnej poisťovne ponúka niekoľko funkcií

Dentálny benefit

Požiadajte si o príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu u zmluvného zubára za pár minút. Vďaka mobilnej aplikácii môžete podať žiadosť o príspevok priamo v mobile. Stačí ak vyplníte potrebné údaje, pripojíte potrebné doklady a žiadosť máte úspešne podanú.

Pridanie dieťaťa

Pridajte si do aplikácie veľmi jednoducho vaše dieťa a majte tak všetky potrebné informácie o jeho zdraví poruke.

Digitálny COVID preukaz EÚ (Covid Pass)

Váš COVID preukaz EÚ môžete mať stále poruke. Nájdete ho priamo v aplikácii alebo si ho môžete stiahnuť do svojho telefónu.

Prehľadná úvodná obrazovka

Na novej úvodnej obrazovke nájdete prehľadný zoznam receptov, vyšetrení, aktuálne čerpanie dentálneho benefitu, najdôležitejšie informácie, benefity a oveľa viac.

Komerčné poistenie

Ku komerčnému poisteniu od Union poisťovne sa dostanete rýchlo cez našu mobilnú aplikáciu. Následne máte možnosť si jednoducho poistiť majetok či auto, alebo uzavrieť cestovné poistenie.

Prehľad najdôležitejších informácii

Hneď po vstupe do aplikácie nájdete vždy aktuálne a najdôležitejšie informácie súvisiace so zdravím, zdravotným poistením a výhodami Union zdravotnej poisťovne.

Recepty

Aplikácia ponúka prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. V aplikácii nájdete aj čiarový kód receptu, na základe ktorého si môžete vyzdvihnúť vaše predpísané recepty.

Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vďaka tejto funkcionalite si môžete jednoducho vyhľadať lekára, lekáreň, či iných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica a pod.). Často navštevovaných lekárov nájdete na začiatku zoznamu. V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním alebo využitím filtrov.

Detail liekov

Vďaka mobilnej aplikácii jednoducho zistíte potrebné informácie o vašich predpísaných liekoch. V každom recepte máte k dispozícii prehľad, v ktorom sa nachádzajú informácie o danom lieku, jeho výrobcovi, viazanosti a tiež kompletné informácie o lieku zo stránky adc.sk.

Zmena korešpondenčnej adresy

Zmeňte si korešpondenčnú adresu dokážete vďaka mobilnej aplikácii pohodlne v mobile. V časti Konto stačí zadať adresu, na ktorú chcete mať doručovanú korešpondenciu.

Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.

Výhody

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa pre lepšiu zdravotnú starostlivosť ponúka svojim poistencom. V prehľadom zozname nájdete aktuálne informácie pre poistencov, informácie o tom, koľko môžete ušetriť, ako o výhody požiadať, kto má na výhody nárok a kde si ich môžete uplatniť.

Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112 alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, či políciu.

Pripravujeme…

Pripravujeme pre vás ďalšie nové rozšírenia a vylepšenia, ako napríklad  požiadať si o nový preukaz poistenca priamo v aplikácii.

Ohodnoťte našu mobilnú aplikáciu

Aplikáciu môžete ohodnotiť aj v jednotlivých obchodoch podľa operačného systému vášho zariadenia: