Spoločne sa snažíme, aby ste boli zdravší

Záleží nám na spokojnosti našich poistencov a preto sme sa spojili s AGEL SK

Union a AGEL SK spolu za vaše zdravie

Záleží nám na spokojnosti našich poistencov. Práve preto sme sa spojili s celoslovenskou sieťou zdravotníckych zariadení AGEL SK a pripravili viacero výhod pre našich poistencov.

Spolu s AGEL SK tak chceme potvrdiť, že vaše zdravie je na prvom mieste. Snažíme sa zabezpečiť našim poistencom bezpečnú a čo najkvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť a samozrejme nezanedbávať dôležitý faktor zdravia každého z nás, ktorým je prevencia.

S Union zdravotnou poisťovňou tak naši poistenci budú mať oveľa dostupnejšiu nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v zariadeniach AGEL SK.

AGEL SK má dlhoročné skúsenosti nielen na slovenskom trhu
a práve preto sme sa rozhodli zabezpečiť našim poistencom vynikajúci komfort a dostupnosť zdravotníckych služieb.

O spoločnosti
AGEL SK

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej  Európe. Na Slovensku pôsobí spoločnosť AGEL SK od roku 2006 a ročne ošetrí vyše 1,5 milióna pacientov, hospitalizuje viac ako 6 tisíc pacientov a vo svojich pôrodniciach privedie na svet viac než 5 700 detí.

Kde všade nájdem AGEL SK?

Sieť AGEL SK poskytuje zdravotnú starostlivosť na celom slovensku prostredníctvom 10 nemocníc, špecializovanej nemocnice v Bratislave, PET/CT pracoviska v Banskej Bystrici, pracovnej zdravotnej služby a ďalších zariadení poskytujúcich zdravotnú starostlivosť.

Aké výhody prináša spolupráca s AGEL SK?

Spolupráca so sieťou Agel v sebe prináša aj konkrétne výhody pre našich poistencov ako napríklad:

Vďaka širokej sieti nemocníc a zdravotníckych zariadení AGEL SK majú poistenci Union zdravotnej poisťovne dostupnejšiu zdravotnú starostlivosť po celom Slovensku 

 

Termín do 2 týždňov na vyšetrenie MR (magnetická r ezonancia), CT (počítačová tomografia), MMG (mamografia) a USG (ultrasonografia) vo vybraných nemocniciach AGEL SK.

Extra hodina na vyšetrenie vo vybraných ambulanciách rezervovaná pre zabezpečenie skoršieho termínu a pre komfortné objednanie sa k lekárovi v zdravotníckych zariadeniach AGEL SK.

Dostupný všeobecný lekár pre dospelých a gynekológ pre príjem nových pacientov vo vybraných zdravotníckych zariadeniach AGEL SK.

Zľavy až do výšky 30 % na vybrané nadštandardné služby, 10 % zľava v lekárňach, 10 % zľava na nadštandardnú preventívnu prehliadku, 30 % zľava na dentálnu hygienu… .

Spoločne sa snažíme, aby ste boli zdravší

Pridajte sa aj vy k poisťovni, ktorá svojim poistencom ponúka skvelé benefity a ktorá rozumie potrebám svojich poistencov.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.