Zdieľať

Ako si vybrať správnu pôrodnicu?

Ako si vybrať správnu pôrodnicu
Vzdialenosť od bydliska, vybavenie nemocnice, cenník úkonov a mnoho ďalších. Poradíme vám, s akými faktormi počítať pri výbere pôrodnice.
Ako si vybrať správnu pôrodnicu

Ktorá pôrodnica je pre mňa tá správna?

Pre všetky budúce mamičky je veľmi dôležitý výber pôrodnice, v ktorej budú rodiť. Každá mamička má rôzne potreby a rôzne očakávania. Nie všetky nemocnice poskytujú rovnaký štandard. Ak máte vyššie nároky a potrebné financie, môžete využiť služby súkromných kliník, ktoré sú v blízkosti vášho bydliska.

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Medzi faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred voľbou konkrétnej nemocnice patrí napr. vzdialenosť od vášho bydliska, zmluva s vašou zdravotnou poisťovňou, priebeh pôrodu, predpôrodná starostlivosť, možnosť epidurálnej analgézie (tlmenie bolesti), povolenie blízkej osoby počas pôrodu, cenník všetkých služieb, atď. Pri výbere vám pomôžu odporúčania z internetu, prípadne sa môžete poradiť s ostatnými mamičkami, ktoré majú skúsenosti s konkrétnou nemocnicou a personálom.

Každá žena prežíva pôrod veľmi individuálne a nie vždy prebehne bez komplikácií, preto je veľmi dôležité mať okolo seba personál, na ktorý sa môžete obrátiť. Pomôcť s výberom pôrodnice môže aj tento zoznam pôrodníc na Slovensku.

Výber pôrodnice
Pozrite si tiež, čo sme v Unione pripravili 
pre budúce mamičky a bábätká.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.