Union zdravotná poisťovňa je novým partnerom projektu Promama

union partner promama

Novým partnerom projektu Promama sa stala Union zdravotná poisťovňa, a.s.. Poslaním Promamy je pomáhať mamám, byť tu pre ne s odbornou radou, pochopením, ale aj praktickou pomocou, vždy keď to mamy potrebujú.

union partner promama

Novým partnerom projektu Promama sa stala Union zdravotná poisťovňa, a.s.. Poslaním Promamy je pomáhať mamám, byť tu pre ne s odbornou radou, pochopením, ale aj praktickou pomocou, vždy keď to mamy potrebujú. Hlavným cieľom Promamy je prinášať zaujímavé a relevantné informácie v rámci portálu a byť užitočným pomocníkom prostredníctvom mobilnej aplikácie Promama.

Promama si vybrala Union zdravotnú poisťovňu najmä preto, že ide o partnera, ktorému záleží na tom, aby mali mamičky a ich deti prístup ku kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Union zdravotná poisťovňa a. s. už dlhšiu dobu venuje zvýšenú pozornosť v oblasti zdravotnej starostlivosti a benefitov pre matky, tehotné ženy, deti, ale aj párom, ktoré sa snažia o počatie dieťaťa.

Pani Ing. Elena Májeková, členka predstavenstva a riaditeľka sekcie zdravotného poistenia Union zdravotnej poisťovne prezradila, v čom je projekt Promama zaujímavý a prečo partnerstvo vzniklo.

„V prvom rade sme dlho hľadali možnosť, ako sa čo najviac priblížiť mamičkám a budúcim mamičkám a pomôcť im prežiť jedno z ich najkrajších období s úsmevom na tvári. Promama bola pre tento zámer ideálnym partnerom. Mamičky a budúce mamičky u vás nájdu všetky informácie, ktoré sú pre ne dôležité v priebehu tehotenstva a po pôrode. Ste portál, ktorý sa snaží spolupracovať s fundovanými odborníkmi a za takýto obsah sa vieme postaviť aj my ako zdravotná poisťovňa.“, povedala Elena Májeková, členka predstavenstva Union zdravotnej poisťovne.

Na otázky, prečo je táto kategória klientov pre nás tak dôležitá odpovedala pani Elena Májeková nasledovne: „Čerstvá mamička, budúca mamička alebo dieťa sú najzraniteľnejšími kategóriami poistencov našej poisťovne. Preto im venujeme najvyššiu pozornosť, ktorá ďaleko presahuje povinnosti zdravotnej poisťovne. Navyše, ako matka mám pre tieto segmenty mimoriadne pochopenie, viem že mamičky pomoc potrebujú a viem si predstaviť, ako dokážu špeciálnu pozornosť oceniť„.

Union zdravotná poisťovňa, a.s. sa snaží pomáhať matkám, tehotným ženám a deťom najmä širokou ponukou benefitov. Z množstva výhod je dobré spomenúť napríklad Pôrodnú asistentku pre budúce mamičky, ktorej služby môžu využívať od 20. týždňa tehotenstva, ďalej možnosť požičania si monitora dychu pre novorodencov až na 6 mesiacov zdarma, ale aj príspevok na nákup novorodeneckých potrieb vo výške 30 €. Pre väčšie deti má Union zdravotná poisťovňa napríklad benefit v podobe príspevku na zubné ošetrenie vo výške 100 € alebo benefit v podobe preplácania doplatkov za lieky na predpis pre deti v neobmedzenej výške. Viac benefitov nájdete na stránke: https://www.union.sk/vyhody-pre-poistencov.

My v Union zdravotnej poisťovni sa zo spolupráce veľmi tešíme. Veríme, že spolupráca medzi Union zdravotnou poisťovňou a Promamou bude úspešná a obom stranám prinesie len samé pozitíva.