Zdieľať

Nenašli ste v doručenej pošte Váš e-mail k poistke?

Ak používate Gmail, je možné, že email k poistke nájdete pod novým usporiadaním doručenej pošty.

 

Ak používate Gmail, je možné, že email k poistke nájdete pod novým usporiadaním doručenej pošty. Google v službe Gmail ešte v polovici roka 2013 zaviedol novú automatickú kategorizáciu doručených správ. Aj napriek tomu, že to bolo pomerne dávno, o tejto zmene stále nevie mnoho ľudí. Je to hlavne z dôvodu, že Google zavádza túto úpravu postupne, nie naraz pre všetkých používateľov. 

 

E-mail s poistkou nemám v doručenej pošte

Ak ste si u nás uzatvorili poistenie online a nenašli ste potvrdzujúci e-mail s dokumentmi v doručenej pošte, s najväčšou pravdepodobnosťou Vám ju Gmail zaradil do jednej z nových kategórií: Propagácie, alebo Aktualizácie.

Ak máte pôvodný vzhľad Gmail-u a nemáte v hornej lište nové záložky Hlavné / Sociálne siete / Propagácie / Aktualizácie, e-mail s poistkou by ste mali nájsť v ľavom menu v záložke Propagácie, prípadne Aktualizácie.

 

Ak už využívate nový vzhľad Gmail-u, náš e-mail nájdete takto:

1. V záložke Propagácie alebo Aktualizácie Vám Gmail signalizuje novú poštu.

2. Kliknite na záložku Propagácie alebo Aktualizácie a otvorte si e-mail s poistkou od odosielateľa union.

Viac o automatickom zaraďovaní pošty do záložiek v službe Gmail si môžete prečítať TU, alebo si pozrite nasledujúce video (video je v anglickom jazyku).

 

E-mail s poistkou nie je ani v ostatných kategóriách

  • skontrolujte si priečinok na Spam,
  • alebo kontaktujte naše Zákaznícke centrum na tel. č. 0850 111 211 alebo e-mailom na union@union.sk a požiadajte o opätovné zaslanie dokumentov. Náš pracovník s vami overí správnosť e-mailovej adresy a dokumenty pošle znova.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.