Zdieľať

Náhradné ubytovanie pri poistení majetku: Čo vám garantuje

Poistenie majetku by malo byť nevyhnutnosťou pre každého. Union poisťovňa vám v rámci svojho majetkového poistenia UniDom ponúka novinku, ktorou je náhradné ubytovanie v prípade požiaru, záplav alebo iných udalostí.

Život nás naučil, že nič nie je zadarmo. Drvivú väčšinu z nás stálo nadobudnutie vlastného bývania nemálo úsilia a v neposlednom rade aj peňazí. Dôležitosť chránenia svojho majetku prostredníctvom poistenia by sme preto rozhodne nemali podceňovať.

Stačí jediná nešťastná náhoda alebo rozzúrený živel a všetko, o čo sme sa tak krvopotne snažili, sa nám zrúti pred očami. Čo v takom prípade rozhodne o tom, či to bude len dočasná nepríjemnosť alebo tragédia, ktorá vám môže navždy zničiť život? Asi ste už aj sami uhádli, že ten rozdiel sa volá poistenie majetku. 🙂

Prečo práve Union poistenie?

Okrem takmer dvadsaťročných skúseností s poisťovaním bytov, domov či domácností, ponúka poisťovňa Union široký výber poistných produktov v podobe poistenia domácnosti, poistenia domu a bytu či poistenia chaty a záhrady.

Za ten čas sme vyriešili poistné udalosti pre takmer 3000 z vás a verte nám, vieme veľmi dobre, čo pre vás znamená domov. Aj to množstvo skúseností nám umožňuje analyzovať a zvažovať, ako by sme vám vedeli pomôcť ešte viac. Ako naplniť potreby našich klientov. A práve preto sme prišli s novinkou v rámci majetkového poistenia UniDom.

 

V čom spočívajú výhody poistenia UniDom

Aby ste sa cítili naozaj plne chránení, Union poisťovňa vám tento rok prináša novinku v podobe poskytnutia náhradného ubytovania až do výšky 10 000 EUR. Tento benefit je výhodný najmä v prípadoch, keď sú poistnou udalosťou záplavy či iné živelné udalosti, po ktorých zostane väčšina príbytkov neobývateľných.

Vyberte si spôsob, ktorý sa v prípade núdze spoľahlivo postará nielen o vaše kráľovstvo, ale poskytne dostatočnú oporu aj vám. Práve novinka UniDom vám poskytne záruku, že nikdy neostanete bez strechy nad hlavou, a to už aj v tom najnižšom balíku. Držíme vám palce, aby ste túto možnosť nikdy nemuseli využiť. Ale nebude sa vám predsa ľahšie zaspávať s vedomím, že je vám neustále k dispozícii?

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.