Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Finanční riaditelia spoločnosti Achmea si na Slovensku a v Grécku vymieňajú pozície

Po piatich rokoch pôsobenia v slovenskom Unione, ktorý je dcérskou spoločnosťou holandskej firmy Achmea, bol CFO René Scholten od 1. júla 2022 vymenovaný za finančného riaditeľa (CFO) gréckej poisťovne Interamerican. U nás ho nahradí Murat Erzincanli, ktorý doteraz v tejto poisťovni pôsobil ako finančný riaditeľ a to od roku 2018. Miesta si teda vymenia už zajtra.

„Som hrdý na mnohé úspechy Unionu, ktoré dosiahol v posledných rokoch. V poisťovni Interamerican som už mal možnosť stráviť niekoľko dní a určite je to, rovnako ako Union, veľmi zaujímavý podnik s jasnou a výraznou ambíciou. Naozaj sa teším, že aj ja budem môcť v nasledujúcom období prispieť k jeho rozvoju,“ povedal odchádzajúci finančný riaditeľ Unionu René Scholten.

René Scholten, zdroj: Union

Robert Otto, člen výkonnej rady spoločnosti Achmea: „Hlavnou výhodou zmeny pozície Reného Scholtena a Murata Erzincanliho je, že ich znalosti sa využijú na inom mieste v organizácii, čo je vynikajúcou príležitosťou na výmenu získaných skúseností. Aj v mene Michala Špaňára (CEO Union) a Yiannisa Kantorosa (CEO Interamerican) by sme sa chceli poďakovať Renému a Muratovi za ich prácu v posledných rokoch a popriať im veľa úspechov v ich nových funkciách a pracovnom prostredí.“

Murat Erzincanli, zdroj: Union

Obe poisťovne, Union aj Interamerican, ponúkajú na svojich trhoch neživotné, zdravotné a životné poistenie.

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.