Zdieľať

Union sa postará, aby ste potrebnú starostlivosť dostali čo najrýchlejšie

Ak ste poistencom Union zdravotnej poisťovne, k operácii sa dostanete jednoznačne najrýchlejšie. Union má na čakacích listinách už dlhé roky najmenej ľudí (nielen v celkovom čísle, ale aj v pomere k počtu poistencov).

 

Ak ste poistencom Union zdravotnej poisťovne, k operácii sa dostanete jednoznačne najrýchlejšie. Union má na čakacích listinách už dlhé roky najmenej ľudí (nielen v celkovom čísle, ale aj v pomere k počtu poistencov).

My v Union zdravotnej poisťovni robíme všetko preto, aby ste potrebnú zdravotnú starostlivosť dostali čo najrýchlejšie. Rýchlosť, s akou sa dostanete k operácii, totiž priamo ovplyvňuje  vaše liečenie. Nehovoríme iba o rehabilitácii, ale aj o zdravotných komplikáciách, ktoré zbytočne dlhé čakanie môže spôsobiť.

 


Ako to robíme? Máme prehľad o vyťaženosti jednotlivých nemocníc na Slovensku

Ak v nemocnici vo vašom regióne čaká na podobnú operáciu priveľa pacientov, snažíme sa nájsť pre vás špecialistu, ktorý vás zoperuje skôr. O tom, že sa nám to darí, svedčia čísla: Union zdravotná poisťovňa má už dlhé roky na čakacích listinách najmenej poistencov zo všetkých poisťovní. A za posledný rok sa nám dokonca podarilo toto číslo ešte znížiť o dvadsať percent: zo 72 na aktuálnych 58.

 

Porovnanie počtu poistencov čakajúcich na poskytnutie plánovanej zdravotnej starostlivosti

Zdravotná poisťovňaCelkový počet čakajúcichPočet čakajúcich v prepočte na 100-tisíc poistencovKoľkonásobne viac ľudí čaká na operáciu v iných poisťovniach (v porovnaní s Union ZP)
Union ZP5812,85
Dôvera126588,226,86-násobne viac
VšZP425112910-násobne viac

 

Zdroj: Vestník ÚDZS 10/2015, strana 65

 

 

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.