Zdieľať

Union prináša domyslené cestovné poistenie

Pred letnou sezónou prichádza Union poisťovňa s novým cestovným poistením. Pribudli poistenia domácnosti a domáceho miláčika, cestovné poistenie na Slovensko a možnosť vykonať platbu pomocou QR kódu.

Ako sa menia cestovateľské zvyky Slovákov

Cestovateľské zvyky Slovákov sa menia. Rastie počet cestovateľov, ktorí trávia dovolenku v zahraničí, ale aj tých, ktorí dávajú prednosť dovolenke doma, na Slovensku. V Union poisťovni rozumieme vašim potrebám a preto vám prinášame cestovné poistenie, ktoré je „domyslené“ do podrobností.

Cestovné poistenie, ktoré myslí na všetko

Zvýšili sme poistnú sumu v poistení liečebných nákladov v zahraničí až na 250 000 EUR. Rozumieme tiež tomu, že vaše potreby sú unikátne a vždy individuálne. Preto vám ponúkame možnosť vybrať si z bohatej ponuky doplnkových poistení:

 • poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie, poistenie nákladov na technickú pomoc pri záchrannej akcii v horách v zahraničí a poistenie storna objednanej služby, napr. letenky, ubytovania
 • poistenie domáceho miláčika (napr. psíka, mačky): kryje nevyhnutné liečebné náklady spojené s ošetrením a liečbou úrazov a ochorenia zvieratka v zahraničí, ale aj prípadné škody, ktoré domáci miláčik spôsobí (napr. uhryznutie, poškodenie zariadenia hotela ai.)
 • poistenie dovolenkovej domácnosti: poistná ochrana domácnosti pri živelných udalostiach, vytopení a vlámaní počas vášho pobytu v zahraničí
  Aj pri cestách na Slovensku sa poistenie zíde

Rozhodli ste sa stráviť dovolenku na území Slovenskej republiky? Uzatvoriť si môžete:

 • poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby v slovenských horách
 • poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu a úrazové poistenia
 • poistenia storna objednanej služby a dovolenkovej domácnosti

Platiť môžete už aj pomocou QR kódu

Používate smartphone? Potom určite oceníte, že platbu za online cestovné poistenie môžete vykonať aj prostredníctvom QR kódu*.

Ako si môžete uzatvoriť cestovné poistenie?

 • online: pohodlne a rýchlo cez internet tu
 • telefonicky: na čísle 0850 00 33 33
 • cez SMS: pre viac info stačí poslať prázdnu správu na číslo 6655
 • osobne: na našich kontaktných miestach

 

* K 05.06.2013 môžu platbu pomocou QR kódu uskutočniť klienti, ktorí využívajú mobilné aplikácie Slovenskej sporiteľne, UniCredit banky a Prima banky.

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.