Zdieľať

Súťaž o pobyt v kúpeľoch Turčianske Teplice: Využite špeciálnu ponuku pre našich poistencov

súťaž kúpele
Doprajte si oddych v príjemnom prostredí Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice, kde máte navyše možnosť vyhrať ďalší pobyt pre dve osoby.
súťaž kúpele

Union zdravotná poisťovňa v spolupráci s kúpeľmi Turčianske Teplice prináša svojim poistencom a poistenkám špeciálnu ponuku.

V rámci kúpeľnej liečby v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice, navrhovanej vaším lekárom, vám v kúpeľoch poskytnú bonus vo forme troch procedúr týždenne navyše.

Dopriať si tak môžete až šesťdesiattri procedúr počas 21-dňového pobytu alebo osemdesiatštyri procedúr počas 28-dňového pobytu v kúpeľoch.

Turčianska minerálna voda je prospešná nielen v podobe liečivých kúpeľov, ale aj na pitie, a pomáha ľudom s ochoreniami pohybového aparátu, s neurologickými, gynekologickými, urologickými ochoreniami, ochoreniami tráviaceho ústrojenstva a dokonca má aj podporné účinky po liečbe onkologických ochorení.

Profesionálne odborníčky a odborníci sa postarajú o ďalšie medicínske procedúry, ktoré pomáhajú rýchlejšiemu uzdraveniu.

Zvažujete stráviť pobyt v kúpeľoch ako dovolenku?

Kúpele sú vhodné nielen pre milovníkov a milovníčky prírody, turistiky, lyžovania či tanečnej zábavy, ale aj pre ľudí, ktorých zaujíma kultúra a spoznávanie historických pamiatok, hradov a kaštieľov.

Krásy okolia Turca môžete obdivovať zo sedadla bicykla, na elektrokolobežkách či dokonca môžete vyskúšať lyžovanie na tráve. Kúpele sú vhodné aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú možnosť sa do sýtosti vyšantiť v Spa&Aquaparku alebo v detskom kútiku priamo v areáli kúpeľov.

Zlaté kúpele sa nachádzajú v srdci mesta Turčianske Teplice. Návštevníctvo si môže užiť prechádzky kolonádou a kúpeľným parkom s rozlohou dvanásť hektárov, ochutnať treba tiež miestnu gastronómiu či dobrú kávu v štyroch rôznych kaviarňach.

Poistenci a poistenky Union zdravotnej poisťovne môžu využiť špeciálnu ponuku zľavnených pobytov, a to wellness pobyt v 4-hviezdičkovom liečebnom dome Veľká Fatra s polopenziou, vstupom do Spa&Aquaparku a vybranými procedúrami na 5 dní/4 noci, alebo pobyt Royal Harmony v 5-hviezdičkvom hoteli s polopenziou, vstupom do Spa&Aquaparku a vybranými procedúrami už od dvoch nocí.

Špeciálna ponuka je platná len do 23. decembra 2022 a na pobyty je možné uplatniť si rekreačný príspevok.

Súťaž o pobyt pre dve osoby v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice

Teraz majú poistenky a poistenci Union zdravotnej poisťovne navyše šancu vyhrať nezabudnuteľný pobyt pre dve osoby v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice.

Pre zapojenie sa do súťaže sa stačí zúčastniť pobytu v Zlatých kúpeľoch buď ako samoplatca/-kyňa s využitím špeciálnej ponuky pre Union zdravotnú poisťovňu alebo ako pacient/-ka v rámci kúpeľnej liečby skupiny A alebo B, v termíne od 17. októbra do 15. decembra 2022.

V kúpeľoch sa preukážete preukazom Union zdravotnej poisťovne, budete automaticky zapojení do žrebovania.

A ako sa dozviete, že sa šťastie usmialo práve na vás? Žrebovanie o tri poukazy (pre dve osoby na dve noci) prebehne 15. decembra 2022 priamo v Zlatých kúpeľoch a výherkyne či výhercovia budú následne kontaktovaní organizátorom súťaže (samotnými kúpeľmi).

Viac informácií o zľavách a súťaži pre poistenky a poistencov Union zdravotnej poisťovne nájdete na stránke kúpeľov therme.sk alebo na union.sk.

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.