Zdieľať

Predstavujeme nové SMS poistenie

Nezáleží, či cestujete na lyžovačku do zahraničia alebo do hôr na Slovensku, či ste mladý alebo už máte po 70-tke. Nie je potrebné lámať si hlavu nad tým, aké poistenie si vybrať, ak sa chystáte oddychovať na pláži, snowboardovať alebo vykonávať rizikové športy. Union poisťovňa, a. s, vám od 1. februára 2013 ponúka nové, ešte lepšie cestovné poistenie cez SMS.

 

S cestovným poistením cez SMS môžete cestovať kamkoľvek

Nezáleží, či cestujete na lyžovačku do zahraničia alebo do hôr na Slovensku, či ste mladý alebo už máte po 70-tke. Nie je potrebné lámať si hlavu nad tým, aké poistenie si vybrať, ak sa chystáte oddychovať na pláži, snowboardovať alebo vykonávať rizikové športy. Union poisťovňa, a. s, vám od 1. februára 2013 ponúka nové, ešte lepšie cestovné poistenie cez SMS.

 

„SMS poistenie od poisťovne Union oslavuje tohto roku už svoje 6. narodeniny. Od jeho spustenia sa stalo obľúbeným spôsobom poistenia, ktoré doteraz využilo viac ako 100 000 cestovateľov. Pri tejto príležitosti sa naša poisťovňa rozhodla ponúknuť ešte lepšie podmienky v poistení cez SMS,“ hovorí o novom SMS poistení Marek Kopča, riaditeľ priameho predaja Union poisťovne, a. s.

 

Rýchle a spoľahlivé poistenie pre cestovateľov doma aj v zahraničí

Pri ceste do zahraničia si môžete uzavrieť dva typy poistení:

 • typ „A“: poistenie liečebných nákladov v zahraničí s non-stop asistenčnými službami a poistným krytím až 250 000 EUR, ktoré slúži na krytie nákladov spojených s ošetrením, liečbou či hospitalizáciou v cudzine
 • typ „B“: komplexné cestovné poistenie do zahraničia, ktoré obsahuje navyše aj užitočné poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie nákladov na pomoc v prípade záchrannej akcie v horách

 

Ak cestujete po Slovensku, máte tiež na výber:

 • typ „C“: poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby (HZS) s poistným krytím až 20 000 EUR, ktoré slúži na úhradu technických nákladov pri záchrannej akcii HZS v slovenských horách
 • typ „D“: komplexné tuzemské cestovné a horské poistenie, ktoré okrem poistenia nákladov na zásah HZS obsahuje navyše aj poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu a úrazové poistenie

 

SMS poistenie má množstvo ďalších výhod

Nové SMS poistenie od Union poisťovne prináša množstvo ďalších výhod:

 • Ideálne riešenie pre športovcov aj bežných turistov: už si nemusíte lámať hlavu nad tým, akú rizikovú skupinu si máte zvoliť. Nové SMS poistenie automaticky kryje následky udalostí, ktoré nastanú nielen pri bežných turistických aktivitách, ale aj pri rekreačných, zimných a rizikových športoch!
 • Rozsiahla územná platnosť: nech cestujete kamkoľvek, poistenie liečebných nákladov a komplexné cestovné poistenie do zahraničia platí na celom svete. Tuzemské cestovné poistenie a poistenie nákladov na zásah HZS platí na území celého Slovenska, resp. v horských oblastiach, v ktorých pôsobí HZS.
 • Žiadne vekové obmedzenia: poistenie cez SMS od Union poisťovne môžete pohodlne a rýchlo uzatvoriť pre dieťa, dospelú osobu, aj osobu staršiu ako 70 rokov.
 • Okamžitá platnosť: vyrazili ste už na cestu a zistili ste, že ste sa zabudli poistiť? Žiadny problém! Poistenie do zahraničia platí už do 2 hodín od uzatvorenia. Poistenie pre Slovensko je platné okamžite po jeho uzatvorení!
 • Férová cena: Poistenie liečebných nákladov v zahraničí spolu s asistenčnými službami, ktoré platí na celom svete a je  vhodné  pre  turistov  aj  športovcov, si  uzatvoríte za 1,95 EUR na deň. Za poistenie nákladov na zásah HZS zaplatíte 0,70 EUR na deň. Pri uzatváraní poistenia z územia Slovenskej republiky neplatíte okrem ceny poistenia nič navyše. Samotná platba poistenia prebehne automatickým znížením kreditu z vašej SIM karty, alebo poistenie uhradíte v bežnej mesačnej faktúre od vášho mobilného operátora

 

Ako si môžete uzatvoriť SMS poistenie

Jednoducho! Stačí poslať SMS správu na číslo 6655 v tvare:
Tvar:       Meno Priezvisko RodnéČíslo DátumOd DátumDo TypPoistenia
Napr.:     Martin Šikovný 8008266378 06022013 08022013 B

Po doručení sumárnej správy stačí poistenie potvrdiť opätovným zaslaním rodného čísla poisťovanej osoby na číslo 6655. Ak sa vám to zdá zložité, pošlite prázdnu SMS na číslo 6655 a my vám bezplatne pošleme návod, ako si poistenie cez SMS uzatvoriť. Ešte jednoduchšie si SMS poistenie uzatvoríte cez mobilné aplikácie Union poisťovne.

Detailné podmienky a viac informácií o novom SMS poistení nájdete na www.union.sk a linke zákazníckeho centra na čísle 0850 00 33 33.

Šťastnú cestu Vám želá Union poisťovňa, a.s.

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

 • iPhone 14;
 • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
 • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

 • Udržateľné investície a obchodné operácie.
 • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
 • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
 • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
 • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
 • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
 • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.