Zobrazuje sa v Online pobočke celková suma, ktorú som doplácal/a za lieky?

Náš benefit doplatky za lieky platí pre všetkých poistencov Union zdravotnej poisťovne od 0-17 rokov.

–  Ak máte zdravé dieťatko od 7-17 rokov, vidíte všetky reálne doplatky za lieky a dietetické potraviny, ktoré splnili kritéria nášho benefitu v online pobočke.

–  Ak máte zdravé dieťatko od 0-6 rokov, musíme zohľadniť zákonný limit spoluúčasti. Reálne minuté peniaze v lekárni musíme rozdeliť medzi náš benefit a medzi zákonný limit spoluúčasti. V online pobočke vidíte len časť, ktorú dostanete z nášho benefitu.

–  Ak máte dieťatko ZŤP od 7-17 rokov, musíme zohľadniť zákonný limit spoluúčasti. Reálne minuté peniaze v lekárni musíme rozdeliť medzi náš benefit a medzi zákonný limit spoluúčasti. V online pobočke vidíte len časť, ktorú dostanete z nášho benefitu.

–  Ak máte dieťatko ZŤP od 0-6 rokov, musíme zohľadniť zákonný limit spoluúčasti, ktorý je 0 eur. Tým pádom všetky reálne doplatky za lieky a dietetické potraviny dostanete vrátené zo zákona a vo svojej online pobočke vidíte 0.

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.