Som platiteľ poistného. Môžete mi vystaviť potvrdenie, že voči zdravotnej poisťovni nemám žiadne pohľadávky?

Ak ste registrovaný platiteľ a máte prístupy do online pobočky, môžete požiadať o vydanie potvrdenia online na našej stránke.

V prípade, ak nie ste zaregistrovaný platiteľ  v Union zdravotnej poisťovni, môžete požiadať o potvrdenie tu. Potvrdenie vám pošleme na vašu emailovú adresu.

O vydanie potvrdenia môžete požiadať aj na ktoromkoľvek kontaktnom mieste (vystavíme na počkanie), prípadne prostredníctvom tohto portálu.

Pomohla ti táto odpoveď?