Zdieľať

6. ročník Tatry Running Tour 2016 je tu!

Aj vy radi beháte, milujete prírodu a hlavne naše Tatry? Výborne, poznáme podujatie, kde viete spojiť všetko do jedného. Union zdravotná poisťovňa je totiž jedným z hlavných partnerov Tatry Running Tour.

Tatry Running Tour „CLASSIC“ –  Tatry Running Tour „EXTREME“ – Night Run –  Cross Run –  Sky&Clouds Run

Aj vy radi beháte, milujete prírodu a hlavne naše Tatry? Výborne, poznáme podujatie, kde viete spojiť všetko do jedného. Union zdravotná poisťovňa je totiž jedným z hlavných partnerov Tatry Running Tour.

Tento rok, konkrétne od 17. júna do 19. júna 2016 (piatok – nedeľa) sa koná už 6. ročník tohto atraktívneho bežeckého podujatia na Štrbskom Plese. (štart od hotela CROCUS, Štrbské Pleso).

 

 

V priebehu troch dní sa celkovo uskutoční 5 súťažných bežeckých disciplín rôznej dĺžky, obtiažnosti a kombinácií behov, určených pre všetkých, ktorí majú radi pohyb v prírode. Počas 3 dní podujatia bude opätovne v spolupráci s partnermi pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť pretekárov.

 

Union zdravotná poisťovňa pripravila v spolupráci s organizátormi bohatý balíček aktivít:

  • Miniklinika Union ZP – zdravotné merania: tlak krvi, meranie vitálnej kapacity pľúc, merania pre aktívnych fajčiarov, množstvo CO² v pľúcach, test celkovej telesnej kondície, % podiel telesného tuku a kostrového svalstva a mnohé iné vyšetrenia.
  • V spolupráci s medicínsko-estetickým centrom MEDICOR budeme vykonávať dermatoskopické vyšetrenie znamienok.

 

Návštevníci, aktívny aj pasívny športovci budú mať možnosť vyskúšať aj športovo-kondičné cvičenia. Čakajú na vás:

  • prezentácie inštruktorov v cvičení na Black Roll
  • ukážkové cvičenia v rámci 15-min. blokov: tabata, kangoo jumps, fukčný tréning, cvičenie s fit loptami, piloxing alebo cvičenia pre deti;

 

Mysleli sme aj na detských fanúšikov a športovcov, ktorí sa v rámci sobotňajšieho celodenného programu budú môcť zapojiť do:

  • detských behov, behu cez prekážkové dráhy a trenažére zo Slovenského atletického zväzu,
  • animačného programu v detskom kútiku;

 

A nakoniec … všetci návštevníci, fanúšikovia a nadšenci športu si budú na pamiatku môcť odniesť jedinečné fotky z fotokútika – FUN FACE.

A samozrejme, na každého návštevníka stánku Union čakajú sladké jabĺčka.

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.