Zdieľať

6. ročník Tatry Running Tour 2016 je tu!

Aj vy radi beháte, milujete prírodu a hlavne naše Tatry? Výborne, poznáme podujatie, kde viete spojiť všetko do jedného. Union zdravotná poisťovňa je totiž jedným z hlavných partnerov Tatry Running Tour.

Tatry Running Tour „CLASSIC“ –  Tatry Running Tour „EXTREME“ – Night Run –  Cross Run –  Sky&Clouds Run

Aj vy radi beháte, milujete prírodu a hlavne naše Tatry? Výborne, poznáme podujatie, kde viete spojiť všetko do jedného. Union zdravotná poisťovňa je totiž jedným z hlavných partnerov Tatry Running Tour.

Tento rok, konkrétne od 17. júna do 19. júna 2016 (piatok – nedeľa) sa koná už 6. ročník tohto atraktívneho bežeckého podujatia na Štrbskom Plese. (štart od hotela CROCUS, Štrbské Pleso).

 

 

V priebehu troch dní sa celkovo uskutoční 5 súťažných bežeckých disciplín rôznej dĺžky, obtiažnosti a kombinácií behov, určených pre všetkých, ktorí majú radi pohyb v prírode. Počas 3 dní podujatia bude opätovne v spolupráci s partnermi pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť pretekárov.

 

Union zdravotná poisťovňa pripravila v spolupráci s organizátormi bohatý balíček aktivít:

  • Miniklinika Union ZP – zdravotné merania: tlak krvi, meranie vitálnej kapacity pľúc, merania pre aktívnych fajčiarov, množstvo CO² v pľúcach, test celkovej telesnej kondície, % podiel telesného tuku a kostrového svalstva a mnohé iné vyšetrenia.
  • V spolupráci s medicínsko-estetickým centrom MEDICOR budeme vykonávať dermatoskopické vyšetrenie znamienok.

 

Návštevníci, aktívny aj pasívny športovci budú mať možnosť vyskúšať aj športovo-kondičné cvičenia. Čakajú na vás:

  • prezentácie inštruktorov v cvičení na Black Roll
  • ukážkové cvičenia v rámci 15-min. blokov: tabata, kangoo jumps, fukčný tréning, cvičenie s fit loptami, piloxing alebo cvičenia pre deti;

 

Mysleli sme aj na detských fanúšikov a športovcov, ktorí sa v rámci sobotňajšieho celodenného programu budú môcť zapojiť do:

  • detských behov, behu cez prekážkové dráhy a trenažére zo Slovenského atletického zväzu,
  • animačného programu v detskom kútiku;

 

A nakoniec … všetci návštevníci, fanúšikovia a nadšenci športu si budú na pamiatku môcť odniesť jedinečné fotky z fotokútika – FUN FACE.

A samozrejme, na každého návštevníka stánku Union čakajú sladké jabĺčka.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.