Zdieľať

PZP vášho auta vybavíte online

Ako uzatvoriť PZP k motorovému vozidlo čo najvýhodnejšie? No predsa online! Prečítajte si, aké jednoduché je uzatvoriť PZP v Union poisťovni cez internet, a navyše so zľavou!

Čo je PZP a prečo je potrebné?

PZP, povinné zmluvné poistenie alebo aj zákonná poistka, je poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla. Toto poistenie je (ako už napovedá jeho názov) povinne dané zákonom a povinnosť uzatvoriť PZP má každý, kto je držiteľom vozidla s evidenčným číslom. Toto poistenie kryje škody, ktoré spôsobí vozidlo iným osobám a finančné náklady hradí vždy poisťovňa vinníka dopravnej nehody.

Prečo PZP práve v Union poisťovni?

Ak hľadáte výhodné povinné zmluvné poistenie, ste na správnom mieste! V Union poisťovni si môžete vybrať z troch balíčkov krytia už od 52 €/rok. Navyše, k základnému PZP môžete uzatvoriť aj užitočné pripoistenia, ktoré vás ochránia napríklad v prípade rozbitia čelného skla, stretu so zverou či pri poškodení auta živlami.

PZP jednoducho a rýchlo? Online!

Prečo uzatvoriť PZP cez internet? Nielenže môžete PZP uzatvoriť z pohodlia domova bez čakania na pobočke a oveľa rýchlejšie…ale ak ho uzavriete online, získate najvyššiu možnú zľavu! Ako uzavrieť poistenie online? Vyplňte tento jednoduchý formulár, ktorý sa skladá zo 4 krokov. 

V prvom kroku formulára vyplníte svoje kontaktné údaje, typ vozidla, účel používania vozidla a základné informácie o vozidle. Vypĺňanie formulára si môžete zjednodušiť, ak vyplníte EČV vášho vozidla a systém sám doplní dostupné informácie.

V druhom kroku si zvolíte vami preferovaný balík PZP a prípadné pripoistenia. Zvolíte si aj dátum, od kedy chcete, aby PZP začalo platiť a frekvenciu, v akej chcete PZP uhradiť.

V treťom kroku vyplníte ďalšie informácie o vozidle z technického preukazu. Vyberiete si aj mesto, v ktorom bude vykonaná obhliadka vášho vozidla.

 

V poslednom kroku formulára vyplníte svoje osobné údaje a následne skontrolujete všetky údaje a vyberiete si spôsob platby. Po odoslaní formulára si budete môcť stiahnuť všetky potrebné dokumenty, teda návrh poistnej zmluvy a aj dočasnú bielu kartu. Ostatné informácie vám pošleme e-mailom.

 

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.