Zdieľať

Prečo uzatvoriť PZP prívesného vozíka v UNION poisťovni?

V UNION poisťovni sme sa už stretli s rôznymi prípadmi, kedy prívesný vozík spôsobil viac škody ako úžitku. Práve pre takéto nešťastné situácie je dôležité nezanedbať výber PZP pre váš prívesný vozík a vybrať si poistenie s dostatočným krytím.

Prívesný vozík je podľa zákona samostatné vozidlo, preto máme všetci povinnosť poistiť ho rovnako, ako auto.  Výber povinného zmluvného poistenia pre váš prívesný vozík však rozhodne netreba podceniť. V poisťovni UNION sme sa už stretli aj s prípadom, kedy prívesný vozík spôsobil škodu až v hodnote milión eur a práve kvôli takýmto situáciám netreba nič nechať na náhodu.

Ako uzatvoriť PZP pre prívesný vozík?

PZP pre prívesný vozík si môžete uzatvoriť úplne jednoducho, a to: 

 
A od čoho závisí cena poistenia? Poistiť môžete nové aj staršie prípojné vozidlo a základ ceny poistenia sa bude odvíjať od najväčšej prípustnej hmotnosti prívesného vozíka.

Poistíme váš prívesný vozík do 750 kg a taktiež vozíky až do 3500 kg. Poisťovňa UNION kryje škody spôsobené prípojným vozidlom až do hodnoty 5 000 000 EUR, takže budete pripravení na všetky možné (aj nemožné) situácie. Navyše, bez príplatku získate aj naše asistenčné služby!

Nezabudnite, že prívesný vozík sa neoplatí podceniť! Aj napriek tomu, že je malý, dokáže spôsobiť obrovskú dieru v rodinnom rozpočte. Samozrejme, len tým, čo nemajú uzatvorené výhodné poistenie. 🙂

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.