Online poistenie auta rýchlo a jednoducho

Často počúvané klišé, že doba sa zrýchlila, je naďalej aktuálne a ľudia sa snažia ušetriť čas, kde sa len dá. Hoci mnoho povinností dokážu za nás urobiť stroje, stále je práve čas tou najdrahšou komoditou, ktorej ľudia nemajú nazvyš. Aj preto sme sa rozhodli svojim klientom vyjsť v ústrety a vďaka našej online kalkulačke si  každý vodič môže vypočítať a uzavrieť PZP online.

Uzatvoriť si povinné zmluvné poistenie (PZP) prikazuje zákon. PZP chráni iné osoby, ktorým spôsobíte škodu svojím vozidlom. Ak teda autom spôsobíte škodu na živote a zdraví iným osobám, poisťovňa ju za vás zaplatí až do výšky 5,24 mil. eur a až do výšky 1,05 mil.eur pri škode na majetku.

Formuláre, ktoré poisťovne pravidelne používajú, sú častokrát komplikované a ich vypĺňanie trvá určitú dobu. Navyše, ak sa rozhodnete uzavrieť povinné zmluvné poistenie osobne, musíte rátať aj s cestou a prípadným čakaním na pobočke.

PZP aj havarijné poistenie do 5 minút

Vďaka nášmu jednoduchému online poisteniu trvá uzatvorenie PZP či havarijného poistenia skutočne iba pár minút. Proces urýchľuje vyhľadávanie vozidla podľa zadanej EČV – vďaka nej sa viaceré informácie o vozidle doplnia automaticky a nemusíte ich tak pracne vyhľadávať v technickom preukaze. Dokumenty k poisteniu, vrátane zelenej karty, budú zaslané ihneď po uzatvorení poistenia do e-mailu. Obhliadka vozidla sa uskutoční v okrese, ktorý vám vyhovuje a pri PZP uzatvorenom online má klient výhodu skrátenej výpovednej doby.

Poistenie auta si u nás prispôsobujete podľa svojich potrieb. Môžete kombinovať hlavné poistenia s tými doplnkovými tak, ako vám to najviac vyhovuje.

Hlavné aj doplnkové poistenia

V Unione si môžete vyberať z hlavných a doplnkových poistení. A hoci doplnkové pripoistenia nie sú povinné, v mnohých prípadoch sú veľmi užitočné.

Hlavné poistenia:

• PZP

• poistenie proti havárii a vandalizmu

• poistenie proti krádeži

• poistenie proti živelnej udalosti

Doplnkové poistenia:

• poistenie stretu so zverou

• poistenie batožiny

• úrazové poistenie vodiča

• asistenčné služby.

Cenu poistenia si vyrátate naraz, bez ďalšieho zdĺhavého výpočtu.