Zdieľať

Union ZP a Union poisťovňa s kompletnou sadou Zlatých mincí

Deviaty ročník súťaže finančných produktov Zlatá minca 2013 priniesol pre Union poisťovňu a Union zdravotnú poisťovňu až 4 ocenenia.

 

Union zdravotná poisťovňa, a. s., získala opätovne prvé miesto v kategórii Zdravotné poistenie. Po prvenstvách v rokoch 2007, 2008, 2009, 2010 a v roku 2012, sa tak Union zdravotná poisťovňa znovu ocitla na najvyššej priečke.

Komerčnú Union poisťovňu, a. s., ocenili 2. miestom v kategórii Cestovné poistenie za produkt Individuálne komplexné cestovné poistenie. Bronzová priečka jej patrí za Online úrazové poistenie Union Istota v kategórii Úrazové poistenie. Union poisťovňa získala aj prestížnu cenu Objav roka za svoj produkt Komplexne cestovné poistenie na Slovensku cez SMS. Kategória Objav roka predstavuje špeciálne ocenenie pre inovatívne a jedinečné produkty na slovenskom poistnom trhu. V tejto kategórii uspela Union poisťovňa s SMS poistením aj v roku 2006.

Ocenenia v súťaži Zlatá minca sú pre nás motiváciou v ďalšej práci a zároveň je to pre nás záväzok prinášať do budúcna kvalitné a spoľahlivé produkty a služby pre našich klientov„, uviedol Peter Polakovič, člen predstavenstva a riaditeľ sekcie obchodu a marketingu Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne.

Zlatá minca je súťaž produktov bánk, poisťovní a iných finančných subjektov, rozdelených do 29 produktových kategórií a troch špeciálnych kategórií, ktorá zorientuje verejnosť v ponuke finančných produktov na Slovensku. O poradí v kategóriách rozhoduje odborná porota, ktorú tvoria finanční odborníci, ekonomickí novinári, zástupcovia vysokých škôl, spravodajských agentúr, ekonomických serverov, finančných sprostredkovateľov (agentov a poradcov), profesijných asociácií, spotrebiteľských združení, médií a spoločnosti realizujúce prieskum trhu a tento rok mala 67 členov.

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.