Zdieľať

Špičková operácia kĺbov úplne zadarmo

U nás sa staráme o poistencov v každom veku. Spolu s profíkom na oprácie bedrových a kolenných kĺbov Clinica Orthopedica poskytujeme našm poistencom 100 % zľavu na operáciu a pobyt v nadštandardnom zariadení. Viac o výhode za 2500 eur sa dočítate v článku.

Špičková operácia kĺbov úplne zadarmo

Plánujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu? Či sa už táto diagnóza týka vás alebo vašich známych, máme pre vás dobrú správu! Union zdravotná poisťovňa si pre vás v rámci unikátnej spolupráce s Clinicou Orthopedicou pripravila pre svojich poistencov 100% zľavu z úhrady za nadštandardný pobyt v zdravotníckom zariadení pri tejto operácii.

Na špičkovej klinike s bohatými skúsenosťami so starostlivosťou o pohybový aparát tak dostanete kvalitnú zdravotnú starostlivosť v príjemnom prostredí a to úplne zadarmo. Čo pre to treba urobiť? Stačí byť poistencom zdravotnej poisťovne Union.

Ako to bude prebiehať?

Jednoducho stačí zatelefonovať na recepciu Clinica Orthopedica t.č. 0917 620 620 a dohodnúť si vstupné vyšetrenie. Ak počas vyšetrenia lekár skonštatuje, že ste vhodný pacient pre výmenu bedrového alebo kolenného kĺbu a vy sa rozhodnete pre operáciu v tomto zariadení, nebudete za operáciu platiť vôbec nič. Pritom bežný poplatok za nadštandard pri výmene kolenného alebo bedrového kĺbu dosahuje sumu 2500 EUR.

So 100% zľavou od Union zdravotnej poisťovne máte nárok na:

 • Titánovú náhradu bedrového alebo kolenného kĺbu
 • Špičkovú starostlivosť kvalifikovaného personálu
 • Ubytovanie v nadštandardnej izbe hotelového typu (max 2 postele v izbe, vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, výber z 3 jedál denne, TV, internet, denná tlač)
 • Dve pooperačné kontroly. Počas prvej vám budú vybrané stehy a počas druhej skontrolovaný stav kĺbu.

V prípade, že máte záujem o ďalšie nadštandardné služby, môžete si za príplatok objednať aj:

 • Výber iného ako klinikou prideleného operatéra
 • Lekár na telefóne 24 hod denne
 • Certifikát pre vycestovanie s implantátom do zahraničia
 • Rehabilitačnú pomôcku na cvičenie doma
 • Samostatnú izbu, prípadne ubytovanie rodinného príslušníka na izbe kliniky

Clinica Orthopedica operuje svojich pacientov priebežne – v prípade ak nemáte zdravotný problém, pre ktorý by bolo nutné operáciu odložiť až do jeho vyliečenia, budete zoperovaný v krátkom čase. Zdravotnú poisťovňu Union dokonca nemusíte ani vopred o zľavu žiadať, ani vypĺňať žiadne papiere a ani čakať na schválenie.

Prečo Clinica Orthopedica?

Táto klinika je špecializovaná na operácie bedrových a kolenných kĺbov – v porovnaní s inými nemocnicami ich ročne urobí viac a práve preto má viac skúseností a výsledky svedčia o tom, že prácu odvádza kvalitne. Od roku 2005 ošetrili nespočetné množstvo pacientov a lekársky tím absolvoval takmer 10 000 úspešných ortopedických operácií. O kvalite personálu svedčí aj fakt, že klinika je školiacim pracoviskom pre špecialistov ortopédov-operatérov, ktorí sa chcú zdokonaliť v operáciách umelých kĺbov. Viac informácii nájdete na: https://clinicaorthopedica.sk/

Využite zdravotné benefity od Unionu pre poistencov v každom veku.

Zľava 100% na špičkovú operáciu kĺbov avšak nie je jediná výhoda pre poistencov Union zdravotnej poisťovne. Union zdravotná poisťovňa prináša pre všetkých poistencov príspevok 100 EUR na zuby ročne. Nezabúdajte avšak na svoje zdravie a častú prevenciu a využite Preventívne vyšetrenia, aby ste včas dokázali predísť zdravotným problémom. A to ani z ďaleka nie je všetko, ak sa chcete dozvedieť o všetkých výhodách Union zdravotnej poisťovne  tak kliknite SEM.

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Súťaž o sonické zubné kefky
Philips Sonicare

Oznámenie o odklade splatnosti preddavku na zdravotné poistenie v dôsledku COVID-19 za Marec 2020 (PDF)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (ELEKTRONICKÁ VERZIA)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (PDF)

Žiadosť o splátkový kalendár
Online verzia | PDF verzia

Žiadosť o vydanie kombinovaného preukazu poistenca / európskeho preukazu zdravotného poistenia (PDF)

 • Ak žiadosť o vydanie preukazu poistenca podáva za poistenca iná osoba (netýka sa zákonných zástupcov maloletých detí), ktorá prevezme preukaz osobne na kontaktnom mieste, prípadne ho žiada doručiť poštou na svoju adresu, je potrebné, aby k Žiadosti priložila prílohu – úradne overené Plnomocenstvo. (PDF)

Žiadosť o vydanie formulára / prenosného dokumentu a o dopísanie nezaopatreného rodinného príslušníka do formulára (PDF)

Dotazník pre určenie štátu bydliska (nariadenie ES č. 883/2004 a 987/2009) (PDF)

Čestné vyhlásenie ku skutočnostiam rozhodujúcim pre vznik platiteľa poistného – štát (Starostlivosť o dieťa do 6 rokov / opatrovanie osoby s ťažkým zdravotným postihnutím) (PDF)

Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
Online verzia | PDF verzia

Univerzálne oznámenie poistenca (PDF)

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ (platné do 31.12.2008)
  PDF 1. časť2. časť

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.06.2018
  UPOZORNENIE: – formulár odporúčame stiahnuť a vypĺňať priamo v PC, vypĺňanie online v prehliadači nemusí fungovať správne

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.02.2015 do 31.5.2018´
  UPOZORNENIE: V prípade, ak má zamestnávateľ 3 a viacerých zamestnancov je povinný mesačný výkaz zasielať zdravotnej poisťovni výlučne elektronicky.

 • Výkaz platiteľa dividend
  PDF verzia platná od 01.02.2014 (AKTUÁLNA)
 • Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie
  PDF verzia
 • Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
  PDF verzia
 • Univerzálne oznámenie platiteľa poistného
  PDF verzia
 • Potvrdenie zamestnávateľa o uzatvorení pracovného pomeru, obdobného pracovného pomeru alebo iného pracovnoprávneho vzťahu zamestnanca bez trvalého pobytu na území SR 
  PDF verzia