Uzatvoril/a som online zmluvu na cestovné poistenie a mám záujem ju stornovať.

V závislosti od dôvodu zrušenia / stornovania poistnej zmluvy je potrebné postupovať nasledovne.

Ak došlo k zmene podmienok vycestovania (cieľová krajina, termín vycestovania, poistené riziká, …)
– kontaktujte nás v pracovných dňoch v čase od  07:30 do 18:00 hod. na telefónnej linke 0850 003 333
– napíšte nám email na adresu union@union.sk
– využite kontaktný formulár

Operátor s vami dohodne uzavretie novej poistnej zmluvy ako náhradu za pôvodne uzatvorenú poistnú zmluvu.

Ak došlo k úplnému zrušeniu cesty, vyplňte žiadosť o zmenu v poistnej zmluve, uveďte správne číslo poistnej zmluvy a zašlite ho na emailovú adresu: union@union.sk alebo využite kontaktný formulár na našej web stránke a žiadosť o zrušenie poistnej zmluvy naformulujte voľne.

Pokiaľ bola poistná zmluva uzatvorená online a na dobu dlhšiu ako 30 dní, môžete od poistnej zmluvy odstúpiť do 14 dní od jej uzavretia a aj bez udania dôvodu; takáto žiadosť musí byť predložená písomne a pokiaľ žiadate o takéto odstúpenie už po začiatku platnosti poistenia, poisťovňa vám vráti poistné znížené o časť prislúchajúcu na dni, ktoré už z poistenia uplynuli.

Pomohla ti táto odpoveď?