Zdieľať

Poisťovne Union oslavujú 25. a 10. narodeniny

V Unione v týchto dňoch oslavuje. Union poisťovňa si pripomína 25. výročie od svojho založenia a 10 rokov na trhu funguje aj Zdravotná poisťovňa Union. Prečítajte si viac.

V týchto dňoch sa u nás v Unione oslavuje. Komerčný Union si pripomína 25. výročie od svojho založenia a 10 rokov už na trhu funguje aj Zdravotná poisťovňa Union. Pri tejto príležitosti navštívili centrálu v Bratislave členovia predstavenstva nášho holandského akcionára, spoločnosti Achmea. Pôsobenie na slovenskom trhu zhodnotili ako úspešné a vyjadrili svoje optimistické očakávania v ďalšom raste.

Tibor Bôrik, zakladajúci člen spoločností Union pripomenul, že zákazník vždy bol a aj naďalej musí ostať na prvom mieste. „I keď žijeme v digitálnej dobe, na druhej strane počítača alebo mobilu je stále človek a starostlivosť o jeho potreby má byť pre poisťovne na prvom mieste,“ povedal.

 

V čom sme boli vo svojej histórii unikátni?

  • Ako prvá poisťovňa sme založili call centrum pre zákazníkov 
  • Ako prví sme spustili cestovné poistenie cez SMS
  • Ako prvá poisťovňa sme začali ponúkať poistenie cestovných kancelárií

 

Zdravotná poisťovňa v čase svojho vzniku získala v prepoisťovacej kampani  neuveriteľných 460 000 poistencov. Také niečo sa doteraz nepodarilo žiadnej poisťovni. Navyše ostávame jedinou na trhu, ktorá nevznikla spojením žiadnych iných poisťovní.

Generálny riaditeľ Michal Špaňár zase hovoril o plánoch, ktoré majú naše poisťovne do budúcna. Doterajší rast Unionu priniesol aj potrebu sťahovania – bližšie do centra mesta. Chystá sa vývoj nových digitálnych produktov, ako aj ďalšie zlepšovanie manažmentu poistencov v zdravotnom sektore a programu koordinovanej zdravotnej starostlivosti.

 

0 %
Zľava

Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.