Pobočky Unionu pracujú v špeciálnom režime

pobocky union pracuju v specialnom rezime

Vzhľadom na vývoj situácie súvisiacej s koronavírusom na Slovensku sa aj Union pridáva k opatreniam, ktoré majú pomôcť v boji proti šíreniu vírusu COVID-19. Pristúpili sme preto k mimoriadnemu opatreniu, ktoré je zodpovedné voči našim klientom, ako aj našim zamestnancom a ich rodinám. Kontaktné miesta Unionu preto pracujú v špeciálnom režime.

Kontaktujte nás online alebo telefonicky

Odporúčame vám prednostne nás kontaktovať prostredníctvom:

alebo telefonicky na číslach:

Osobne riešime nasledujúce požiadavky:

• odovzdanie preukazu poistenca,
  • platby do Union zdravotnej poisťovne a Union poisťovne,
  • podanie prihlášky do Union zdravotnej poisťovne (zmena ZP, novorodenec, návrat z cudziny),
  • uzatvorenie poistenia v Union poisťovni.

Klientov vybavujeme pri vstupe do priestorov pobočky

Pre privolanie nášho pracovníka je potrebné zavolať na telefónne číslo uvedené na dverách. Otváracie hodiny jednotlivých kontaktných miest si môžete pozrieť nižšie na stránke.

Klienti na pobočkách

V závislosti od Covid Automatu a podmienok v danom okrese je možná aj osobná návšteva pobočiek. Uistite sa, že vami vybraná poboćka je otvorená, napríklad telefonicky.

Pri komunikácii s našimi pracovníkmi žiadame o dôsledné dodržiavanie nasledujúcich hygienických opatrení:

• Použite respirátor FFP2 a ak môžete použite aj jednorazové rukavice.
  • Dodržujte dostatočné rozostupy.
  • Pri vstupe použite dezinfekciu rúk.

Ak nesiete doklady na vybavenie, vhoďte ich tu do označenej schránky a nechajte nám na vás kontakt. Po spracovaní dokladov sa vám ozveme.

Marian Kadanka